Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül még olyan...

Van rajtam kívül még olyan aki elmúlt 19 éves és még nem volt külföldön?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm is van aki már bejárta fél európát, már 2 évesen külföldön nyaralt de én még soha nem jártam külföldön pedig sok helyre már útlevél se kell.

Lehet hogy azok közül akik a '70es '80as években született

van olyan aki huszonéves korában járt először külföldön de akkor még nem nem lehetett útlevél nélkül menni sehova de manapság már más a helyzet.

Néha cikinek érzem és csak hallgatok amikor mások a külföldi élményeikről mesélnek hogy nyáron hetente mentek külföldre stb.


2009. dec. 13. 12:06
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Én először 21 évesen voltam külföldön. Párizsban, 1 hetet, busszal, főiskolai szervezéssel. Sajnos azóta sem voltam külföldön...


23/L

2009. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én 29 múltam és még én sem voltam külföldön:(((

DE MEGFOGADTAM HOGY ADDIG NEM VAGYOK HAJLANDÓ MEGHALNI AMÍG NEM LÁTOM A TENGERT!!!

2009. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szia! Ezen ne emészd magad, egyáltalán nem ciki szerintem , pedig én 26 országban jártam már. Egyébként ma már nagyon kevés pénzből is ki lehet menni külföldre egy-egy napra(pl Bécsbe már 5-6ezer forintért vannak buszos kirándulások), szóval ha nagyon cikinek érzed, csak pattanj fel egy buszra, és menj ki.
2009. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

22 vagyok,és szintén nem...


arra pénzem még nincs,hogy tengerpart,és hasonlok,annak meg nem látom értelmét,hogy vmelyik szomszéd országba át,és...


de annyira nemzavar,még 2-3 év,és külföldre (spanyolokhoz remélhetőleg) lakni megyek,nem nyaralni...nah akkor majd vágyodhatok magyarországra...

2009. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, ne érezd annak, semmiről nem késtél le, Nem mindenkinek tehetik meg a szülei, hogy külföldön nyaraltasák az egész családot. Fiatal vagy, még nagyon sok helyre elfogsz jutni. Én 35 évesen voltam először külföldön, és azóta függő lettem, mindig csak mennék, egyre több helyet szeretnék látni, felfedezni.
2009. dec. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
0%
ez hülyeség mi meg még nyaralni se szoktunk menni ( és én nem is akarok menni, inkább gépezek meg a haverokkal csavargok ) és ez így nekem jó :D
2009. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
20 éves vagyok, én sem voltam még külföldön,nem szégyen ez, de egyszer én is el akarok menni egy tengerpartra:D
2009. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én először akkor voltam külföldön, amikor anyu terhes volt velem, aztán később 19-22 éves korom között 2-szer vagy 3-szor átsétáltam a határon, egyszer Szerencsnél, és 1 vagy 2 alkalommal pedig Esztergomban a Mária-Valéria hídon.

22 éves elmúltam, amikor elmentem vonattal 1 napra Olaszországba, Velencébe egyedül, mert nem akartam itthon lenni március 15-én, és a híradót hallgatni, milyen balhék vannak. Ezt az utat tavaly megismételtem a karnevál idején, ezen kívül 1-szer voltam Grazban és 1-szer a Garda-tónál kórussal, családdal soha sehol határon túl, pedig anyunak apám a házasságuk előtt ígérgette, hogy be fogják járni a világot, ehhez képest minden nyarat a Balatonon töltöttünk.

2009. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Kétszer sétáltam át Komárno-ba Komáromból fagyizni egy-egy strandos nap alkalmával, de semmi egyéb. Sajnos nem tehetjük meg. Megígértem az Anyukámnak, hogy egyszer elviszem megnézni a piramisokat, de egyelőre csak álom... Majd talán egyetem után, ha kapok valami kultúrált állást, vagy nyerek valahol egy nagyobb összeget. :D

20/L

2009. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

13:58-as

Szerencsnél melyik országba mentél át? Szerintem elírtad, vagy rosszul emlékszel, mert Szerencs nem a határon van.

2009. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!