Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lehet 6 hónapos kisbabával...

Lehet 6 hónapos kisbabával külföldre menni nyaralni?

Figyelt kérdés
Kocsival szeretnénk lemenni 6-7 hónapos babával Horvátországba.mi a véleményetek?

2014. márc. 15. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy 6 hónapos csöppséggel hosszú autóútra indulni felelőtlenség. Arról nem is beszélve, hogy ez a nyaralás így elég pocsék lesz a bömbölő mindig nyűgös gyerekkel.. Ennyi idős babával inkább otthon keresnék valami szép kis helyet..Magyarországon is vannak csodálatos helyek.
2014. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyug a gyerekenek mert nem a megszokott modon eli meg a napjait. Ilyen korban szinte allando felugyeletet igenyelnek a picik, a felnott sem tud kikapcsolodni.

Ket-ket es fel evesekkel viszont mar mi is remek vakaciokat toltottunk a tengerpartokon, pedig vonattal mentunk.

2014. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet menni, de nem sok értelme van.

Ahogyan a baba növekszik, úgy fog változni az ő igénye is és a tietek is.

De ahogyan az előttem szólók elmondták, a hosszú út gyötrelem, és a tenger semmi olyat nem ad hozzá az úthoz, amiért érdemes lenne ezt bevállalni.

2014. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyerektol fugg, de szerintem siman.
2014. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Menni lehet, de nyaralás nem lesz belőle.

És nem azért, de a szállodában, ahova pihenni mennek mások, ki akar éjjel babasírást hallgatni?

2014. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mi tavaly akartunk menni az akkor 8 hósunkkal, de lemondtam, épp a fentebb írtak miatti aggodalmam miatt. akkortájt még nagyon számított hol alszunk, hol vagyunk napközben stb. most 18 hósan megyünk vele 2 hétre. itt sem lesz még az a hű de elengedhetem magam, de már elkavicsozgat, homokozgat, kismotor stb. legalább nem kell folyton a kezemben fogni és minden mozdulatban segíteni neki, hanem fogja a kezem, megy mellettem stb. így azért már másabb lesz mintha pici baba lenne.

ismerősömék tavaly lementek a 2-3 hós babával, ők élvezték, én ennél stresszesebb vagyok, ezt azért mondom, hogy te érzed mennyire vagy "laza", milyen a babád stb. mindenesetre ha mentek ha nem, jó nyaralást itthon vagy ott! :-)

2014. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes, ezt már előttem sokan leírták. Ha gyereket vállaltok, akkor azt az egy-két nyarat bírjátok ki komolyabb nyaralás nélkül, 2-3 évesen már lehet menni vele. Azért nem érdemes, mert egyrészt a gyerek nem igazán fogja fel mi történik vele, így neki aztán teljesen mindegy, hogy otthon vagytok, vagy nyaraltok, sőt neki a nyaralás tényleg csak egy nyűg a hosszú autóút miatt. Nektek sem lesz pihentető az út, mert a fáradt, nyűgős babával sokat kell foglalkoznotok, ráadásul mások nyaralását is tönkre teheti a folytonos gyereksírás. Tudom, hogy a baba csodálatos, meg minden, de ne feledd, hogy sokan egész évben kemény dolgoznak, és mindössze az az egy hetük van kipihenni magukat, nem hinném, hogy jó néven vennék, ha a drága pénzen vett nyaralásukat tönkretenné bármi.
2014. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

barátnömék 3 honapos korátol "utaztatják" a kislányukat, nem volt semmi probléma az ut alatt, este indultak reggel érkeztek meg (8orás utrol van szo), soha nem hallottam tölük, hogy ne lett volna ez igy nekik pihenés..vagy, hogy nyügös volt a kislány. 10 honapos volt a kislány, mikor Ausztrál körutra mentek vele... a szülök élvezték, a gyerek nem nyafogott, nem nyügösködött.

én a kisfiamat 6 honaposan vittem haza Magyarországra, 16 orás ut volt..nem volt gond.

2014. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi egyevessel voltunk olaszorszagban es megbantam:( nagyon meleg volt nap kozben, kinlodtunk, nem jol viselte a valtozast, szerintem sem erdemes ekkora babaval!
2014. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Balatonra utazunk:D

2014. máj. 1. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!