Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldi nyaralas alatt lehet...

Külföldi nyaralas alatt lehet barátokat szerezni? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Persze nem feltétlenül ilyen örök barátságokra gondolok csak akivel amig ott vagyok tudok beszélgetni hülyülni?

2014. márc. 15. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elég sokat utaztam, és azt tapasztaltam, hogy igen, de ezek nagyon ritkán tartanak tovább az együtt töltött időnél. Vagyis amíg ott vagytok, addig nagyon jól elvagytok, de amint elválnak útjaitok, a barátságnak is vége lesz. Ezek az utazós barátságok általában ilyen rövid életűek. Egyszer például Irakban összehaverkodtam egy török és egy magyar sráccal, ott nagyon jól elvoltunk 3 napig, aztán én mentem tovább Törökországba, a magyar srác maradt még 1-2 napot, a török meg indult Iránba, azóta se láttuk egymást, és bár facebookon megjelöltük egymást, igazából üzenetet se nagyon írtunk egymásnak azóta.
2014. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Horvátországba utazva egy japán lánnyal ismerkedtem össze. Kb. 6 órán át beszélgettünk angolul, e-mail címet is cseréltünk. Kb. 5 éve volt, azóta talán 2-szer válaszolt a leveleimre, de azt is tömören és semmi személyes dolgot.
2014. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én egyedül jártam nyaralni, 3 éve egy párral ismerkedtem meg (illetve a csaj szolitott le a reptéren, mikor át kellett szállni és nem tudták merre kell menni) nem egy hotelban voltunk, de szinte minden nap csináltunk közös programokat. 3 éve, hetente pár alkalommal beszélek velük, pedig már 1,5 éve nincs is együtt a pár. (jaaa, és akiket a nyaralás során megismertem, helybeliek, ök is havi egyszer felhivnak telefonon vagy irnak facebookon) azota már nyaraltunk is együtt a lánnyal :)
2014. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!