Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az anyukám minden nap fél...

Az anyukám minden nap fél 5-ig dolgozik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És csak hétvégén van itthon. És balatonra akarok menni. De hétvégén soha nem akar menni Balatonra. Mit tegyek?

2014. jún. 20. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Hát, szerintem nem fogsz a Balatonra menni.
2014. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ott van az egyik barátom akit meg akarok kergetni.
2014. jún. 20. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem AKARSZ a Balatonra menni, csak SZERETNÉL.
2014. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen a felnőtt élet, dolgozni muszáj. Kérd meg, hogy a szabadsága alatt menjetek le, vagy szemelj ki egy hétvégét, és jó előre beszéld meg vele, hogy nagyon örülnél, ha akkor lemennétek együtt kicsit úszni. És, használd kevesebbet az "akarok" szót. Próbáld inkább a "szeretnék-et".
2014. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anyukád majd biztos fog kivenni szabadságot, mert nem hiszem, hogy neki is minden álma, hogy egésznap - egésznyáron dolgozzon. Ha anyagilag rendbe vagytok, akkor biztos mentek nyaralni. Az már más kérdés, hogy hova. Nyilván ő is fáradt, legyél vele megértő, segíts neki mindenben (házimunka, vásárlás..) aztán majd csak lesz egy olyan hét, vagy 2-3 nap, amikor lemegy veled.
2014. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Gondolom reggel 8-tól fél 5-ig. Ez egy normális munkarend, 5 nap meló, hétvége szabad (bezzeg én a kereskedelemmel meg az össze-vissza beosztással). Hol a probléma? Dolgozni kell.

Nem "akarok", hanem "szeretnék."

Beszéljetek meg mondjuk két héttel vagy egy hónappal előre egy hétvégét. Olyan nincs, hogy Te péntek délután azt mondod "Most akarok a Balatonra menni!"

2014. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj másokkal.
2014. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nemtudommilyen válasza:
91%

[link]

Ezt te írtad? :D

2014. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem nem én írtam.
2014. júl. 15. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!