Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb választás...

Melyik a legjobb választás kivándorlás szenpontjából?

Figyelt kérdés

Spanyolország,Olaszország,Kanada vagy az USA?

Miért?



2014. jún. 29. 10:54
1 2
 11/17 Singham ***** válasza:
Hát ilyen felfogással nem fog tudni letelepedni a kérdező. Elég csak a stílusát megfigyelned. Nem éppen az jön le, hogy ő olyan egyetemet végzett szakember, akit az USA mindenképp megakar szerezni magának.
2014. júl. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az USA biztos nem, de te megszerezheted magadnak az USÁT :))))
2014. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Singham ***** válasza:

Aha, csak egy gond van ezzel: ez nem így működik. A bevándorlási rendszer olyan, hogy legálisan pusztán azok telepedhetnek le, akik hasznosak az USA számára. Tudósok, mérnökök, stb. Ezek kapnak zöldkártyát.

Van még a zöldkártyalottó lehetősége, de az is kétséges, hogy meddig lesz még, illetve, hogy egyáltalán nyer-e rajta valaki.

2014. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit le vagy maradva :) Na de nem baj, te se jutsz ki oda soha a büdös életbe, jah bocsi nem is akarsz, mert ugye ott se kolbászból van a kerités, hát öööö nem, csak minden minden másabb :) Egyébként ismerősömnek úgy sikerült hogy házasságot kötött érdekből nem bukott le, majd elvált és elvette a bnőjét aki itthon volt addig (ez sok sok év) és most kint élnek kész lettek a papirok....Egyébként a nő is probálkozott de őt a kint élő magyarok feljelentették és haza kellet jönnie, pedig nagyon jó munkája volt, nem véletlen megy most vissza, pedig mondhatná a pasinak, hogy bocs de nem megyek, a csaj is kint dolgozott egyébként 10 évet tudod nem csak szakemberként mehetsz ki, lehetsz gazdag családnál beárnónő, kertész medence takaritó is, megfizetik :) utána pedig elmehetsz iskolába is és jobb munkákat kapsz, nem kell egyből elnöknek kimenni :DDDD Mindenki a nulláról kezdi :)
2014. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Singham ***** válasza:

Házasságból már baromi nehéz kimenni, meg baromi költséges. Igen, vannak olyanok akik bevállalják, hogy vedd el őket, DE! 2 évig együtt kell élnetek, teszteken kell átmenni, amik azért vannak, hogy kiszűrjék az ilyeneket. Ja, és akik engedik, hogy elvedd őket feltételbe foglalják az eltartatásukat: ergo neked kell két éven át eltartanod őket. Ez az út járhatatlan.

Dolgozni kint, mint szakmunkás? Lehet, de csak ILLEGÁLISAN!

Ne hidd azt, hogy olyan jó az élet kint illegálisként. Egy-két embernek jött be még illegálisként az élet. Azonban itt vigyáznod kell, mert, ha elkapnak érte elég hosszú időre kitiltanak (ezért ,,bűzlik" már az, hogy az ismerősöd párját elkapták és utána visszament), ráadásul belekerül az aktádba, ami miatt vízum kérelmeket el felejtetheted.

Na, akkor milyen módszerek maradnak a kijutásra? Zöldkártya lottó, házasság útján (nem érdek, mert azt nagyon ellenőrzik, ráadásul baromi drága), egy cég szponzorál téged. Igen, lehet az utolsó lehetőséggel is kimenni, de viszont nem fognak egy egyszerű kőművest szponzorálni. Kutatók, mérnökök, stb. szponzorálnak.

Ja, meg van a legkönnyebb út: befektetsz egy halom pénzt valamelyik amerikai cégbe. Azonban itt jó pár millió Ft kell.

2014. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Figyelj én értem amit irsz, és tudom hogy nem egy nap alatt megy minden ilyen házasság de megéri hidd el és igen költséges, de mi nem az? főleg ha ott akarsz élni, nem fogják azt mondani, hogy gyere ide nyugodtan.....mindenért küzdeni kell az életben, de ha megéri akkor miért ne??? Van akinek sikerül, van akinek nem, és ha át is mész a teszteken mint ismerősöm barátnője (és ott nem kell a csajnak eltartani a pasit)attól még a kint élő magyar barátaid feladhatnak és neked annyi, ezért mondom én azt, hogy a magyar embernél irigyebb nincs, sajnos ez van, persze nem mindenkire igaz, nem ezt mondom. Persze illegálisan is dolgozhatsz, de ha kiderül kitiltanak évekre onnan.....
2014. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jah és még annyi, hogy igen kitiltották őt is, el kellett hagynia az Usát 10 év kint lét után, de 5 éve van itthon és októberben megy ki, már megkapta a papirokat mert ugye azóta hozzá ment a kint élő pasijához. Ez sok idő igen és költséges, ők egyébként mikor kimentek éttermet nyitottak kint, de pár év után becsődölt, jött a válság florida egyébként, és azóta a pasi dolgozik valahol, a nő pedig bejárónő volt. Egyebként a nő öccse az én barátom :D És ő is szeretne kimenni utánuk, nem tudom milyen lehetőségei lesznek igy, hogy már pár rokona kint él, lehet hogy semmi, de valahogyan megpróbálkozik. Aztán vagy lesz szerencséje, vagy nem. De én mindenkinek kivánom, hogy sikerüljön és legyen boldog, ha nem is jön össze, legalább megpróbálta.
2014. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!