Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A legrövidebb út autóval...

A legrövidebb út autóval Budapestről New yorkba melyik útvonalon képzelhetó el?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam a google térképével de csak ezt kaptam: [link]

2015. márc. 15. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te komolyan ennyire balf.sz vagy, hogy nem látod, hogy ott van egy büdös nagy óceán? Azon mégis hogy akarsz átmenni kocsival???
2015. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1-es Honnan tudod nem 2 éltű a gk-ja hehehe (Y)
2015. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kompátkelés csak van valahol???
2015. márc. 15. 11:58
 4/11 schocko ***** válasza:
Komp Le Havre és New York között :)))))))))))))))))))))))
2015. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Komp? Kérdező, te ennyire elmebeteg vagy, vagy csak megjátszod??

Ez nem a Duna, ember!!!!

Ennyire ne legyél már idióta.

2015. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A múltkor egy embernek, aki busszal akart menni a vízibuszt javasoltam, ami a Dunán is jár, és szépen megköszönte.
2015. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak trollkodsz? Már hogy a büdös pi*ába lenne egy ekkora távolságon komp? Komolyan nem értem hogy lehet valaki ennyire idióta!
2015. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Minek idegeskedtek és szidjátok a T kérdezőt! Sajnos sokan ezt tudjátok! Már a kérdéséből lehet következtetni még 10 éves sincsen kérdező!

Sajnos ennyi okos "ember van" itt is! Lehet nekem adni a pirosat, mert ezeket a szavakat nem szeretitek! Gratula mindenkinek.

#2 voltam!

2015. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tényleg vicces a kérdés, de azért nem kivitelezhetetlen.


A legrövidebb út autóval az, ha elmész a legnyugatibb európai reptérig, ott felteszed az autódat egy magánrepülőre ami alkalmas géplyárművek szállítására. Majd leszállsz az USA-ban ahol szeretnél, és a reptérről elgurulsz a házig ahova indultál.

2015. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudtatok, hogy van vitorlasokat szallito komp?

A dusgazdag emberek utan szoktak vinni a vitorlasokat, akik termeszetesen nem hajon akarnak eljutni Amerikabol Europaba, hanem inkabb repulnek.


Azt hiszem, nem a megfelelo forumon tetted fel a kerdest. Kerestem angol kulcsszavakkal, ferry car europe usa cross atlantic

Egy oldalon azt lattam, Amerikaban legfeljebb egy evig hasznalhatod sajat magad az autodat, nem adhatod el, stb.


Egy link:

[link]

2015. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!