Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ferjem kint van egy honapja...

Ferjem kint van egy honapja Angliaban, es 2 honap mulva szeretne ha mennenk vele en es 10honapos kisfiam, szerintetek merjunk belevagni vagy sem? Valaki esetleg ment mar ki csaladostol?

Figyelt kérdés
Egy ismerosunk elrendezte h ne kelljen fizessek az alberletet,gondolom ez nagyon sok utanna jarasba kerul,ferjem is szeretne ezzel probalkozni,esetleg valakinek sikerul mar ez? Sajnos azzal az ismerosunkkel mar nem tudtunk kapcsolotba lepni,ezert kerdezlek titeket. Koszonom valaszaitokat.
2015. ápr. 26. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha a férjednek már van egy stabil helye, elfogadható fizetése, akkor mehet.
2015. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen lakást nem fogtok kapni.


Ha a férjed jól keres, akkor menjetek. Az én londoni melós tapasztalataim alapján azt mondanám, hogy ahhoz hogy ti kint legyetek, és te ne dolgozz, szűkösen, a minimálon táncolva, kb. nettó 1500 fontot kell, hogy keressen a férjed. Innentől ki tudjátok matekozni.

2015. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha stabil a helye a férjednek, akkor mehet. Ti rátok már csak a kaja lesz a plusz, mert ugye az albi meg számlák ugyanannyik lesznek, mint amennyit most fizet férjed...illetve most tévedek, mert valamivel drágább lesz, ha kapott kedvezményt mondjuk a szemétdíjra, albérleti díjra, akkor esetleg ezeket megvonják. A férjed azonnal igényelheti a segélyt a gyerekre, mihelyt kinn lesztek. Ha segélyeket már kap, akkor azonnal szólni kell a változásokról, mert csúnya bűntetést fizettetnek vele, ha nem szól. Akitől bérli a lakást, annak is szólni kell, hogy ti is mentek oda lakni.

Ingyen lakást nem fogksz kapni. Az önkormányzati lakások is körülbelül ugyanannyiba kerülnek, mint a normál lakások, ráadásul újoncként nem hiszem, hogy rögtön hozzájuttok egyhez.

Hogy nektek jobban megéri e majd, ha te is elmész dolgozni, vagy otthon maradsz, azt majd ti kiszámoljátok. Sok mindentől függ.

Már most beleásnám magam a témába a helyedbe. Utána kell járni. Itt egy benefit calculator, a legjobb tudásod szerint töltsd ki. Én úgy szoktam, hogy ha tudom, hogy változtatást akarunk ezközölni, akkor beírok olyan adatokat, mintha az már igaz lenne. Pl ki akartam számolni, mielőtt belevágtunk volna a második gyerek gyártásába, hogy egyáltalán anyagilag kibírjuk e és kszámolgattam a kalkulátorral, hogy kábé mennyi segély fog járni, végig gondoltam, hogy mennyit kell majd vigyázni a gyerekemre-óvoda (pénzbe kerül)és mennyi kedvenzményt kapnék rá. Tehát itt a link:

[link]

össze-vissza elzongorázgatsz rajta és elég pontos számot kaphatsz, ha a jó összegeket ütöt be.

ezen az oldalon olvasgass, hogy felkészülj:


[link]


[link]

2015. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, a benefit calculatornál az elején kérdi, hogy britisek vagytok e, nyomd be, hogy igen.
2015. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!