Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne mégis nyaralnun...

Hogyan lehetne mégis nyaralnunk ennyi pénzből?

Figyelt kérdés

Anyagi és munkahelyi okok miatt sajnos csak egy belföldi hosszú hétvégére fogja futni a nyáron (péntek-vasárnap), de mindenképpen szeretnék elmenni valahová a férjemmel és a 6 éves gyerekünkkel. Nem sok jutna rá, max. 30 ezer forint.

Észak-kelet magyarországi régióban lakunk, és benzintakarosság céljából ezen a környéken szeretnénk eltölteni pár napot. Mivel még sosem nyaraltunk sehol, fogalmam sincs, hogyan is kezdhetnénk keresni valamit.

Ötletek?


2015. júl. 3. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

[link] Nezz korbe itt, szoktak lenni mindenfele akciok :)


De azt is konnyu megtenni, hogy csak felcsapsz egy terkepet, raboksz egy szimpatikus helyre, utanaolvasol a kornyeknek es a kikapcsolodasi lehetosegeknek a neten es ha tetszik a hely, keresel szallast a kornyeken (booking.com, szallas.hu, sok ilyen kereso van). Ha nem tetszik, akkor keresgelsz tovabb :)


Sok sikert!

2015. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%

kemping

apartman, ahol te főzöl

olyan hely, ahol van sok kirándulási lehetőség, meg ingyenes strand

2015. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a "túristaszálló" szót ütöttem be!


A sok lehetőség közül pl.


[link]


Persze van más is.

2015. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
szia! :) ha van sátratok menjetek el pár napra valami szép tó partjára, ha nincs, kb 8-10ert tudtok venni, olcsóbb mint valamilyen szállást fizetni :)
2015. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
98%
ha beírod a googlebe hogy csakegyút,akkor szoktak lenni nagyon akciós helyek:)
2015. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
96%

Kuponos, akciós oldalakon kell nézelődni, ott mindig nagyon jó akciók vannak.

Tudom, mert én is ott nézelődöm, és van mikor egy szuiper akciót fogok ki fél áron !!!

Simán kijön 30.000-ból :)


Kuponvilág pl.

2015. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ó, van sátrunk is, tényleg, erre nem is gondoltam, szétnézek az ajánlott oldalaokon!

Köszi mindenkinek!

2015. júl. 3. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha két csomagot vesztek, 4 éjszaka 34 ezerre jön ki, apartmanban, reggelivel.

2015. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!