Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » London vagy Párizs?

Kis Petra21 kérdése:

London vagy Párizs?

Figyelt kérdés
kaptam egy nagy lehetőséget hogy ingyen elmehessek valamelyik helyre, de nem tudok dönteni. ezért szeretném a ti segítségeteket kérni :)
2015. júl. 17. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
London.
2015. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem London. 2 hétre én is meglátogatnám.
2015. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindkét város csodaszép, de ha ingyen mehetsz, akkor Londont válaszd, az a drágább hely. Párizst könnyebben kifizeted saját magad is. :)
2015. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát azok közé a szerencsések közé tartozom akik Londonban éltek 1 évig ( jelenleg is kint élek de már rég nem Londonban) és Párizsban voltam mint turista.

Én személy szerint egyik várost sem ajánlanám, de ha csak ez a kettő város van amit látni akarsz akkor legyen Párizs. De csak azért mert onnan könnyebb eljutni Disneylandba.

Egyébként Párizs egy kis fokkal koszosabb, büdösebb mint London. Árban mindkettő drága, és mindkét városnak megvan a maga turisztikai látványossága.

2015. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Párizs.
2015. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem, ha van lehetőséged másra akkor inkább Róma, Isztambul, Barcelona, Liszabon.
2015. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

London


Én szeptemberben megyek egy hétre pont, biztos jó lesz :)

2015. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő érdekel, akkor London, mivel valamivel drágább. De nézd meg alaposan, hogy hol mi érdekel, aztán úgy dönts, ne az alapján, hogy kinek melyik tetszett, mert az nem biztos, hogy neked is az a város tetszik jobban.
2015. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szabina555 ***** válasza:
London-Párizs vonattal 3 óra, és a vonatjegy ára sem vészes. menj el Londonba, és egy napra menj át Párizsba :)
2015. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Vannak olyan városok, ahová "el lehet ugrani" egy napra. Párizs nem tartozik közéjük.
2015. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!