Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretnék kimenni dolgozni a...

Szeretnék kimenni dolgozni a 3kiskoru gyerekemmel. Hogy oldható meg?

Figyelt kérdés
kint szeretnék dolgozni de a gyámügyes azt mondta nem tudom vállalni ezt 3 , 5 és 7 éves gyerekkel....valaki tudna ajánlani nekem valamit ahol a gyerekeket is el tudnám helyezni...amit tudni kell egyedül nevelem őket.nekem kint lakásra is szükségem lenne olcsóra....német nyelvet értem de,sajnos beszélni nem beszélem...ugyanez az angol.de,ha jól fizető melóról lenne szó és a ház is meglenne hamar betanulnám....nem vagyok hozzá hülye....előre is köszönöm a válaszokat...

2015. júl. 29. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen el vagy rugaszkodva a valosagtol. 3 gyerekkel, szakma nelkul, nyelvtudas nelkul: eselyed nincs. Milyen alapon varnad el barmelyik allamtol, hogy a te 3 gyerekedet 'puszira' felnevelje (mivel te nyilvan 2 allasban kene hogy dolgozz, hogy egyaltalan a felszinen maradjatok)?
2015. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát. Egyedülálló anya vagy, három állandó figyelemre szoruló pici gyerekkel. Nincs szakmád, nem beszélsz semmilyen idegen nyelvet, és nincs külföldön semmi kapcsolatod, se munka, se szállás. Gondolom autód sincs.

De azért szeretnél kinn egy jól fizető állást, egy házat, meg szabadidőt a gyereknevelésre és a nyelvtanulásra.

Ezt egyetlen egy módon lehetne megoldani, ha elcsábítasz egy gazdag külföldi üzletembert, aki megengedi, hogy gyerekestül beköltözz a házába, és szépen eltart, te meg főzz, moss és takaríts.

Egyébként teljesen lehetetlen az elképzelésed, ilyen nincs még a mesékben sem.

2015. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tök esélytelen. Nyelvtudás és szakma nélkül sehol nem kapsz jól fizető melót.
2015. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kint szeretnel dolgozni? Hol? A kertben?


Hajnikam ezt nagyon benezted. Nem hiszem el hogy ennyi esszel kepes vagy 3 gyereket felnevelni...

2015. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

😃 gyereket nevelni ,tanulni és dolgozni is tudok...nah..

Német még nem megy de az angolt alap a spanyolt közép fokon megtanultam.

Köszönöm a pozitiv kommenteket.építő jellegű volt.

Igaz Én voltam a naiv és elkeseredett.gyors tiplit akartam.

Már tudom hogy ki kell várni.köszönöm még egyszer

2018. márc. 17. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!