Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szülők! Ti elengednétek a 17...

Aluse kérdése:

Szülők! Ti elengednétek a 17 éves lányotokat egymaga Szegedről Pestre?

Figyelt kérdés
Reggel indulna, délután jönne haza. A Nyugati Pályaudvaron venné fel a barátnője, és a szülei. Ha nem engednétek el, miért nem? Illetve ha igen, akkor miért? Köszönöm előre is a válaszokat :)

2016. máj. 29. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy el, egy 17 éves lány már nem csecsemő.

Én 14 éves koromban már egyedül ingáztam vonattal minden nap.

2016. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Hangosan kiröhögném azokat a szülőket, akik nem engednék el a 17 éves lányukat Szegedről Pestre.
2016. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy már majdnem nagykorú, de mégis. Azért aggódok, hogy történne valami. Lekési a járatot, törlik azt, nem tud eligazodni. Még soha nem volt egyedül ekkora városban.
2016. máj. 29. 23:08
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen problémákra ott a mobil (ha nincs neki, adnék neki kölcsön). Szeged sem olyan kicsi város, és remélhetőleg mostanáig nem buborékban nevelkedett.
2016. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Lekési a járatot, törlik azt"


WTF!? Ez nem repülő, ez vonat! Azt nem szokás törölni.

Ha lekési, akkor meg megy a következővel egy óra múlva...

2016. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom szegény lányt valamilyen szinten, hogy ennyire "túlfélted" őt. Nyilván az édesanyja vagy, szereted, ő a mindened, ez rendben is van, de szerintem ez az aggodalom egy 17 éves lány esetében azért már nem teljesen normális.
2016. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Minden esetre köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 29. 23:22
 8/16 anonim válasza:
100%
Még csak átszállnia sem kell.Mi történhet?
2016. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én anno hetente jártam Szegedre mert oda mentem egyetemre Pestről. Maximum annyit mondj majd neki, hogy ne szálljon fel elsőként a vonatra mert az indiánok felszállnak a vonatra, végig mennek pénzt kéregetni. Mindig!

Én férfi vagyok szóval nem nagyon féltem, végére meg már össze is spanoltam kb. vele :D De legelső alkalommal mondtam hogy nem adok aztán mondta haverjainak hogy nézzétek már, nem ad, aztán vagy 3-4 társa beszállt a kabinomba.. Akkor mondjuk gondolkoztam , de mondom csak nem késelnek meg napközben a vonaton.

De amúgy tényleg elengedheted, csak ennyire vigyázzon hogy amint befut a vonat ne ugorjon fel rá, várjon még normál embereket, hogy szálljanak fel előtte.

Ha erre figyel, semmi para nem lesz.

2016. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja és az lemaradt, hogy a Nyugatiban mennek végig a vonaton. Szegeden semmi ilyen nem volt.
2016. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!