Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elengednétek a 15-16 éves...

Elengednétek a 15-16 éves lányotokat nyáron 10 napra Londonba?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 13:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Indokokat is kérek!
2013. ápr. 26. 13:02
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Gyerekem még nincs, viszont pont voltam 16 évesen Londonban 2 lánybarátommal (fiúként) és nem is igazán merült fel, hogy ne engedjenek el egyikünket se. Ha a részletek (nyelvtudás és elegendő pénz) megvannak, semmivel sem rizikósabb Londonba elengedi a gyerekedet, mint a Balatonra vagy akárhova máshova kirándulni, cserébe az élmény és a szórakozás sokkal nagyobb lesz.
2013. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én vagyok a 15 éves lány és a nővéremmel és az egyik osztálytársammal mennénk,apa kifizetné,de anya nem enged minket (elváltak a szüleink),azt mondja elrabolnak meg bármi történhet,Egyébként nővérem jövőre megy cserediáknak ott is bármi történhet.
2013. ápr. 26. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Magyarországon is bármi történhet. Ez nem indok. Nem egy kiemelt kockázatú országba mennél, ahol érthető lenne ha aggódik.
2013. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
55%
Szerintem el lehet engedni, a keresztanyám zene tanár, és a gyerekei is zenélnek és folyamatosan járják a világot, persze fel ügyelet mellett.
2013. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Simán, ilyen korban kell világot látni, amíg még van rá ideje az embernek.
2013. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
London nem veszélyes hely, szerintem Budapesten nagyobb az esélye, hogy elrabolnak, mint ott.
2013. máj. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!