Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szülők! Ti elengednétek a 17...

Aluse kérdése:

Szülők! Ti elengednétek a 17 éves lányotokat egymaga Szegedről Pestre?

Figyelt kérdés
Reggel indulna, délután jönne haza. A Nyugati Pályaudvaron venné fel a barátnője, és a szülei. Ha nem engednétek el, miért nem? Illetve ha igen, akkor miért? Köszönöm előre is a válaszokat :)

2016. máj. 29. 22:16
1 2
 11/16 anonim válasza:
90%

Sesiszentgyörgyről jártam ennyi idősen egyedül Bp-re koleszba..., vonaton sok rossz dolog nem történhet... Itt ott vannak kéregető cigányok, de az inkább debrecen felé jellemző, szegedről Bp-re sima utazás... Bp-n meg hát bele lehet futni rossz arcú cigókba, de meg kell tanulni a helyzetet kezelni...

És ha most nem engeded fel, lehet hogy soha nem fogod elengedni egy idő után meg neki lesznek durva komplexusai...

2016. máj. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, a gáz az, hogy "még soha nem volt egyedül ekkora városban".


1. Most sem lenne egyedül, ezt te magad írtad.

2. Ennyi idősen én külföldi városlátogatásokra mentem egyedül. Nem egyedül (táborral) pedig 9 éves koromtól. Valahogy még mindig élek.


Szegény gyereked, nem csoda, ha totál életképtelen lesz...

2016. máj. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit késne le???

Kiviszed az állomásra otthon. A másik állomáson meg már várják! Ráadásul nem csak a barátnője, hanem a szülei is.

Ha nem találják egymást, akkor már egymásra csörögnek.

Nem is kell egyedül mászkálnia Pesten.

Hazafelé meg gondolom, kikísérik. Ha lekésné a vonatot, akkor ottmaradnak vele a következőig.

2016. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen Jeruzsálemben mászkáltam egyedül (csoportos látogatás volt, pihenőnap, én nem pihenek). 17 évesen Budapest? Hát pár hónap múlva már ha akarata (és anyagi lehetőségei pl ösztöndíja) úgy hozza akár élhet is Pesten akár akarod akár nem. Neked is fel kell nőni. [link]
2016. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nevelés mellett teljesen életképtelen lesz a lány.
2016. máj. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
el
2022. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!