Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szüleim nem akarnak elengedni...

Szüleim nem akarnak elengedni egyedül nyaralni. Hogy gyözzem meg őket?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szeretnék elmenne valahova európába nyaralni 1-2 hétre.mindketten lányok vagyunk,ő 20éves én 18.a szüleim azért nem akarnak elengedni,mert lányok vagyunk és biztos bajunk esik,de ha többen lennénk akkor talán,de nincs senki olyan ismerősünk aki eljönne velünk,és én amúgy is csak vele szeretnék lenni.hogy győzzem meg őket?vagy nincs valami jó csoportos utazás amit ismertek és nem bánnák ha 2 ember még csatlakozna?köszönöm

2012. márc. 19. 16:30
 1/3 anonim válasza:

Bizonyísd be, hogy már felnőtt vagy és tudsz vigyázni magadra.

Ha 18 éves vagy középiskolába jársz még vagy már nem?

Ha igen hívd el valamelyik osztálytársad,akit kedvelsz.

Esetleg, ha már egyetemre/főiskolára jársz (főleg, ha egy másik városban) már a szüleid is tudják talpraesett felnőtt vagy.

2012. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most fogok érettségizni,és 4 osztálytársam van,és épp eleget láttam őket már eddig.bírom őket úgy ahogy,de myaralni nem mennék el velük.valami csoportot nem tudsz/tudtok ahol szivesen vesznek be 2 lányt?olyan jun-i végén tervezünk menni.
2012. márc. 19. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát rengeteg hely van, ahová érdemes menni, de ez erősen függ az érdeklődésetektől, mit szeretnétek látni, kapni. Továbbá pénztárcafüggő a színvonal és utazási mód. Ezen infók nélkül elég nehéz jó javaslatot adni. Egyébként van, ahová tényleg nem érdemes két ilyen korú lánynak menni, és egy csomó hely van, ahol ez nem szempont.

Vagy itt, vagy priviben meg kellene adni az elképzeléseiteket.

2012. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!