Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan utazzak Amerikán...

Hogyan utazzak Amerikán belül? (nagyon kezdő vagyok)

Figyelt kérdés

Miamiba (a repülőtérre) kellene eljutnom Jacksonville mellől és fogalmam sincs hogyan oldjam meg, nagyon idegen nekem a tömegközlekedés pláne egy idegen országban, magamat ismerve ez elég rizikós. :P


Szóval hálával fogadok minden tanácsot, ami segítene egy szerencsétlen utazón eljutni egy városból a reptérre … :D


Mindenféle segítséget, ötletet,stb örömmel hallgatok, nagyon el vagyok veszve :D

(Egyébként ez az egész kb 2 hónap múlva lenne aktuális, 2 ünnep között)



2016. szept. 28. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem annyira bonyolult.

Ez kb. 350 mérföld, amit pl. megtehetsz repülővel.

Viszont ha látni is akarsz valamit útközben, akkor érdemes kikölcsönözni egy bérautót, ami nélkül Miamiban sem tudsz meglenni majd.

Pl. az ALAMO autókölcsönző autóit Miamiban is leadhatod, csak ne felejtsd beírni majd a kibérlésénél, hogy az lesz a végcél, mert felárat számíthatnak fel a leadáskor.

2016. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt írja a googli:



5 óra 1 perc (346 mérföld)

a következőn keresztül: Florida's Turnpike és I-95 S

4 óra 48 perc forgalom nélkül


Ezen az útvonalon útdíjat kell fizetni.


Jacksonville, Florida

Egyesült Államok

Térjen erre: Main St N FL-10 E felé

5 perc (1,6 mf)

Kövesse ezt: I-95 S és Florida's Turnpike SW 4th Ave felé itt: Miami. Térjen a(z) SW 7th St lehajtóra innen: I-95 S

4 óra 50 perc (343 mf)

Menjen tovább ezen: SW 4th Ave. Menjen el idáig: SW 13th St

5 perc (0,9 mf)

Miami, Florida



Szóval csak végig az Atlanti Óceán mellett...

2016. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tömegközlekedés az nem jellemző az USÁ-ban főleg nem kisvárosok között tehát ha Jacksonville mellett vagy valami névtelen helyen akkor csak autó jöhet szóba. Ha nem Te vezetsz akkor keress valakit aki elvisz Jacksonville-be. Onnan Miami-ba van Greyhound busz, közvetlen is, napi három, előre érdemes jegyet venni, úgy felébe kerül, de valami kilenc óra legalább. A Greyhound állomás a miami reptér mellett van.


És igen, természetesen repülni is lehet, az American Airlines repüli ezt az útvonalat, kevesebb mint másfél óra alatt ott van.


Ha most az a kérdés hogy jutsz ki a Jacksonville-i reptérre, hát leginkább autóval, supershuttle-val vagy mittudomén, ehhez kéne egy indulási cím legalább nagyjából (pl. házszám nélkül).

2016. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én repülővel mennék, a belföldi járatok nem drágák, gyorsak, kényelmesek... Nincs ennél jobb, szerintem.

(Kivéve persze, ha road trip-et akarsz csinálni.)

2016. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ezt elfelejtettem leírni, de a kocsi nem megoldható, nem tudok még vezetni :P


Az a helyzet, hogy a gépem Miamiből indul, akkor repülök Magyarországra, ezért kéne eljutnom valahogy a reptérre.

2016. szept. 28. 14:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván nem a nézelődés a cél, tehát főleg a repülőt ajánlom.
2016. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor repülővel menj. Itt nem annyira van kiterjedt tömegközlekedès mint Európàban.
2016. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

> Az a helyzet, hogy a gépem Miamiből indul, akkor repülök Magyarországra, ezért kéne eljutnom valahogy a reptérre.


És elárulod végre hogy honnan...?

2016. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan??

Csupán azért bumlizol el Miamiba, hogy rögtön fel is szállj egy repülőre???

2016. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!