Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Költözés, de hova?

Költözés, de hova?

Figyelt kérdés

Apukám cége azt mondta hogy áthelyezik külföldre és kapott 9 célországot amiből választhat. Most vagyok nyolcadikos és ott kezdenem a gimit, de nem tudom hol lenne a legjobb. És a szüleim kíváncsiak a véleményemre. Szerintetek hol lenne érdemes gimibe járnom, melyik országot tudnám legjobban megszokni? (Dánia, Hollandia, Qatar, Hong Kong, Kanada, Norvegia, Svédország, Oroszország vagy Auszria) Ezek közül választhat, januárban már kint kezdene.

Kint lakok véleményét megköszönném.



2016. nov. 6. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Valaszd Ausztriat. Nincs honvagy, a nemet nyelv jo, es gyakorlatilag ugy neznek ki a varosok, mint Magyarorszagon.
2016. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) esetleg arról tudsz mondani pár szot hogy milyen egy osztrák középiskola?
2016. nov. 6. 20:27
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem a te gimid alapján fogtok választani..

Pl. szüleid milyen nyelven beszélnek, belefér a távoli költözés, mert ha gyakran haza kell járni, akkor nem mindegy, hogy Ausztria vagy Hongkong.

2016. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
En kanadat valasztanam a helyetekben mondjuk lehet azert mert par even belul en is ott leszek :D de ha mar ilyen lehetosegek vannak en tenyleg messzire mennek. Ja svedeket meg norvegokat nem ajanlom mert sok ismerosom szenved ott es eleg csunyan megjartak. Am jo utazast :D
2016. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hat nem az alapján fognak, de fontos nekik hogy nekem is jó legyen. Angolul mindketten folyékonyan beszélnek, emellett apukám beszél franciául, anya meg németül; de bárhová megyünk először egy féléves nyelvkepzesen kell részt venni.
2016. nov. 7. 06:16
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Éltem Hollandiában , Svédországban és voltam Norvégiában és Kanadában a felsoroltak közül.


Nagyon tudom ajánlani Hollandiát, Norvégiát és Kanadát!

Bármelyiket választja nagyon jól jársz!!


Hollandiában megvan minden : élet, mosoly, fejlődés, nyitottság, tisztaság és nagyon aranyos szép kicsiny környezet.

Norvégiában nyugalom van, tágas terek, kedves emberek,extra figyelemmel a környezettudatosság irányába, nagy túrázók ők, szerénység.


Kanada nagyon kellemes hely, nyitott, szerény, emberek, , élhető élet, erős gazdasági háttér.


Én Kanadában élnék a legszivesebben, csak az időjárás picit elrettent :), ezért pályázom Usa, Kaliforniára. Még többet megtudhatsz a videóimból, Kanadáról van fenn pont egy rész.


Ha érdekel itt megtalálsz :)

Üdv,

Bea


https://www.youtube.com/watch?v=rdlLuRV8B7A&list=PLAE50D5L7h..

2016. nov. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
74%
Kanada !:) Januárban indulunk mi is.
2016. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Kanada. Az emberek barátságosak, segítőkészek, befogadóak. Itt nem fogjátok idegennek érezni magatokat.
2016. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Sokmindennek néztem utána. Eddig a listából közösen kihúztuk Qatart az arab nyelv és hőség miatt, Hong Kongot szintén a nyelv és a távolság miatt, valamint Svédországot mert anyáékszerint túl szabad és nem lenne nekem jó ott. Meséltk hogy el lehet dönteni a saját nemedet meg ilyenek... :/ Valamint Oroszországot is kizártuk, illetve anyáék. Valamit mondtak a politikáról...

Szóval marad a többi, de apa nagyon hajlik Dánia felé, anya meg Kanadába akar menni csak akkormessze lennénk a családtól, de annyira jó helynek tűnik, hogy lehet győz.

2016. nov. 7. 17:00
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Svédországba ne! Nincs túl jó helyzetben az oktatás (sem).
2016. nov. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!