Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Költözés, de hova?

Költözés, de hova?

Figyelt kérdés

Apukám cége azt mondta hogy áthelyezik külföldre és kapott 9 célországot amiből választhat. Most vagyok nyolcadikos és ott kezdenem a gimit, de nem tudom hol lenne a legjobb. És a szüleim kíváncsiak a véleményemre. Szerintetek hol lenne érdemes gimibe járnom, melyik országot tudnám legjobban megszokni? (Dánia, Hollandia, Qatar, Hong Kong, Kanada, Norvegia, Svédország, Oroszország vagy Auszria) Ezek közül választhat, januárban már kint kezdene.

Kint lakok véleményét megköszönném.



2016. nov. 6. 20:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Ugye, ez a kérdés Kanadát akarja reklámozni?


Emberek; ne hagyjátok magatokat becsapni.

2016. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Szia ha meg aktualis a kerdes, en Oroszorszagban elek Moszkvaban 11 eve (most vagyok 17) es en szeretek itt elni, ha ide jottok keszulj fel a hidegre es a nyaron max 25 fokra. Mi orokoltunk egy nagy belvarosi lakast, ugyhogy azert halistennek nemkellett fizetnunk de nagyon nehez szep es nagy lakast berelni Moszkvaba (vilag egyik legdragabb varosa). A kaja egyebkent annyira nem draga, de ettermekben igen, ez is minosegtol fugg. Gimibe ne gyere ha nem tudsz oroszul, akkor beraknak egy bevandorlo iskolaba a sok csecsen es kaukazusi nep koze. A kulso eszaki keruletekben ne maszkalj este mert nem ajanlatos es Moszkva 15 millio fos varos sokkal jobban figyelned kell es nagyobb sokkal a bunozes mint Budapesten. Ezektol eltekintve en nagyon szeretek itt elni. Ha nem Moszkvaba jonnetek akkor meg Szentpetervart ajanlom vagy esetleg meg Novoszibirszket de az mar nagyon messze van es nagyon hideg van es joval elmaradottabb.
2017. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, végül hová költöztetek? És hogy érzed magad ott?
2017. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Norvégiába :) imádom :D nehéz volt a kezdés, de nagyon jó minden...
2017. nov. 2. 21:10
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval marad a többi, de apa nagyon hajlik Dánia felé, anya meg Kanadába akar menni"


:D :D Totál logikus, hogy ezek után Norvégiába mentetek :-)

Ne értsd félre, ezt nem kötözködésképp mondom, hanem ilyen az emberi lélek :-)


Gondolom, azért nyelvi problémáid még vannak, vagy nem?

Örülök, hogy jól sikerült, köszi a tudósítást (13-as)

2017. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igazából ez volt az ami úgymond a kettő között van. :D már nem annyira, csak az egyik norvégot beszélem, azt teljesen megértem, bár a szlenggel, nyelvjárásokkal még vannak gondok, de már tuti nem adnak el, ahogy azt mondani szokás.. :)
2017. nov. 4. 09:07
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Dánia, Hollandia, Qatar, Hong Kong, Kanada, Norvegia, Svédország, Oroszország vagy Auszria


Én ha módom lenne ezek közül biztos Qatart választanám.


Európai országoknál sokkal izgalmasabb.

Persze ekkor még mindig versenyben van Hong Kong, Kanada, Oroszország (ami félig európai ugyan).


A távol-keleti kultúra nem vonz, bár biztos hatalmas kaland lenne. Elgondolkodtató.

Kanada sem vonz személy szerint engem, illetve ha van mód kilépni az euroatlanti világból, miért ne? Sokkal nagyobb élmény Qatar (persze Hong Kong is).


Oroszország: Nyilván kaland, izgalmasabb mint a nyugat, de mégsem választanám. Nincs velük bajom, de szerintem nem nagyon kell indokolni.



Szubjektív szempontból is, de amúgy is Qatarra tenném a voksom.

2018. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem mostani kérdés, de a legjobbat választottátok🙂
2020. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!