Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldön szeretnek önkénteske...

Külföldön szeretnek önkénteskedni, tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnek egy évre kimenni önkénteskedni valahova.

Mit kell tudnom erről?Magyar nyelven ez mennyire megvalósítható (gondolom angolul legalább kell tudnom :/ )?

Olyat keresek, hogy a szállásom meg a kajám legyen megoldva plusz egy kis zsebpénz.

Nincsenek nagy igényeim, segiteni szeretnek másokon, és főleg elhagyni ezt a poklot ( Romániában élek)

Mit kell tudnom erről, mik az elvárások, mire kell számítanom, ha összejön valami és kiutazok, illetve hol tudok ilyen programban reszt venni (weboldalaknak örvendenék)

Köszönöm szépen előre is aki tud nekem segiteni, a legkevesebbet is!

Nagyon fontos ez számomra.


2017. jan. 25. 12:19
 1/6 anonim válasza:

Miért pokol az, ahol most élsz? Személyes okok vagy magyarellenesség? Önkénteskedni lehet, de legtöbbször önköltségen. Nyugaton ez nem kevés pénz. Az angol a minimum.


Ha 25 év alatti vagy, van remény. Szerintem Magyarországon kellene megpróbálnod. Kézenfekvő. Az Ökumenikus Szeretetszolgálat, a Karitász. A Vöröskereszt honlapján mindig keresnek munkatársat. Majd írj, hogy sikerült?

2017. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Személyes okok főleg, de durván erezhető a magyarellenesség, mindenhol, bárhova is megyek, bármit is csinálok, még a hírekben is folyamatosan ezt látni.

20 éves vagyok, de semmi kilátásom itt.

Egy ismerősöm volt Portugáliában egy évig, és o mesélte, hogy szállását plusz az étkeztetést állták, plusz kapott egy kevés zsebpénzt ( itt nem fizetésre kell gondolni, csak egy minimális összeg, amiből ott pont elvolt egy évig )

Próbálkozok, keresgélek, remélem találok segítséget! :)

Koszi, hogy próbálsz rajtam segiteni!

2017. jan. 25. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
.
2017. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hwlp parancsolsz?
2017. jan. 25. 17:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem egészen értem !?
2017. jan. 25. 17:18
 6/6 anonim válasza:

szia:) nem tudom aktuális e még vagy találtál azóta vmit, de én tavaly nyáron az ÖDE-vel (önkéntes diakóniai év) szerettem volna kimenni külföldre. Ez személyes okok miatt meghiúsult. Igaz, hogy már lejárt a jelentkezési határidő de én is jóval utána adtam be és elfogadták. Ezzel a programmal most két barátom is kint van és nagyon szeretik.

Egyébként ez is szintén magyar, de szerintem nem akadály hogy kint élsz Romániában (bár lehet a magyar állampolgárság feltétel, ezt nem tudom).

Szerintem mindenképp próbáld meg és sok sikert!:)

2017. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!