Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 300 ezer forintból, egyedül,...

300 ezer forintból, egyedül, ti milyen utazást szerveznétek? Hova mennétek? Gondolkodom a seychelles-en, de lehet olyat kéne ahol szerveznek mellém fiatal (26 vagyok) útitársakat.

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 20:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ha szerencses vagy 300-bol rengeteg helyre elmehetsz, en pl 140-ert vettem repjegyet Peruba a maradek 160 ott egesz sok mindenre eleg, persze nem honapokra
2017. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha minimálba tolod a 300k akkor is lepkefing mert az utazáson nem tudsz spórolni. Olyan helyre menj ahova jár fapados meg nem ilyen agyonárazott turistagettó.
2017. márc. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ennyiből azért egy Azori szigetek vagy Madeira kijön. Esetleg Dominika de monjuk az minden csak nem extrém.
2017. márc. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Menj Indiába, a pénzed feléből megvan a jegyed, helyben meg minden olcsó. Ráadásul kevés helyen tudnál annál minimálabb ellátást kapni, mint amit ott megtalálsz.
2017. márc. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Simán megoldható ha egyedül szeretnél menni. Tippeket vársz vagy segítséget az utad megszervezéséhez?

Zárójelben megjegyzem, hogy akár Mexikót is kihozhatod ennyiből...

2017. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Dk Ázsia szezonon kívül simán
2017. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 csimbile ***** válasza:
Izland
2017. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Seychelles-ben mi az extrém az árakat leszámítva, meg azt, hogy messze van? Extrém, az Észak-Korea meg Pápua Új-Guinea.


Az érdekelne viszont, hogy Mexikó hogy hozható ki ennyiből.

2017. márc. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ázsiába simán el lehet menni ennyiből, ha időben kezded szervezni. 123 ezerért vettem repjegyet Emirates-járatra, Kuala Lumpurba, onnan AirAsiával pár ezerért lehet repülni akár országon belül, akár a környező helyekre. A kaja és a szállás pedig nagyon olcsó, akár hostelt nézel, akár airbnb-n szobát. Utcai kifőzdékben, food courtokban néhány száz forintért ettem degeszre magam isteni kajákkal. A tömegközlekedés is olcsó és jó, 300 ezerből simán el lehet utazni 2-3 hétre saját szervezésben, ha nem ötcsillagos szállodában akarsz lakni és turistás étteremben enni. Ráadásul gyönyörű tájak vannak, védett világörökség-részek, és érdekes, izgalmas a kultúra, nagyon más világ, érdemes felfedezni.
2017. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!