Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy mostanában mennyire veszélyes Törökországba utazni nyaralás szempontjából?

Figyelt kérdés

Terrortámadás, és hasonló dolgok miatt kérdezem...

Melyik része nyugodtabb ebből a szempontból?



2017. ápr. 26. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb ugyanolyan veszélyes mint Párizsba menni. Én biztos nem mennék oda, ha mégis akkor Isztambult és Ankarát nagy ívben kerülném, de ha lehet nem is mennék oda. Ráadásul az országban hatalmas politikai problémák is vannak. Úgyhogy szerintem vagy válassz másik úticélt nyaralásra, vagy ha mégis odamennél, kerüld Ankarát és Isztambult és a magy tömegeket. Törökországban az utóbbi időkben főleg a rendőrség volt a fő célpont, de az ilyen támadásokban civilek is meghaltak/megsérültek.
2017. ápr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyaralóövezetek (nem tudom, hova mennel, Fethiye, Alanya, Bodrum, Alacati, Antalya stb.) teljesen atlagosak, annyi a kulonbseg, hogy most baromi olcso, mert az olyan hirveresek, amiket pl. az itthoni hiradoban is hallok ("polgarhaboru van" - ezt igy konkretan :D. Del-kelet Torokorszagban elve egy picit ezen felnevettem) lenyomjak. A politikahoz meg turistakent ugyse lenne sok kozod. Olyan mintha valaki az Orban ellenes tuntetesek miatt felne Budapestre jonni. Feltetelezem nem ugranal bele az elso tomegbe "Erdoğan orospu coçuğu!" felkialtassal, szoval ebbol turistakent vajmi keveset lathatsz, erthetsz ugymond. A tengerparton meg plane.
2017. ápr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmivel nem veszelyesebb mint eddig barmikor!

En meg a helyedben ki is hasznalnam a lehetoseget ha kivancsi vagy az orszagra mert a butító media miatt az arak jelenleg a béka segge alatt 3 emelettel vannak.......

2017. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Azért biutaság azt állítani, hogy veszélytelen, ahogy Párizs így Isztambul is veszélyes.


Az, hogy fognak-e nyaralóhelyen robbantani senki nem tudja... Mivel isztambulban is rengeteg robbantás kimondottan túristákra irányult, így igen elképzelhetö, hogy nyaraló övezetben is lesz.


Èn tavaly Párizsban voltam, pedig tudom, hogy rendszeres terrortámadás van... De holnap egy autó is elüthet, vagy egy meteor a fejemre eshet.


Mi gyerekekkel nem választjuk idén Törökországot, mert ha még is történne valami kisgyereket nem akarjuk bármi ilyennek kitenni.

De ha csak mi felnöttek mennénk akkor nem gondolkodnék rajta...

2017. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, aki eddig írt! Igazából tényleg bárhol meg lehet halni... Ahova mennék az Side tengerparti része. Ez picit messze van a nyüzsgéstől, talán nem olyan veszélyes.


Gondolkodtam még Alanya-n is, de ott nem sok minden van, illetve nem annyi, mint Side környékén. Antalya-t inkább nem közelíteném meg, mert az már közel van a fővároshoz. Persze még gondolkodom az utazáson, de most valóban olcsó... :)

2017. ápr. 27. 04:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!