Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kettos allampolgar vagy? Ha...

Kettos allampolgar vagy? Ha igen, mely orszagok allampolgara? Mi alapjan kaptad? Es melyiket erzed inkabb magadenak? Vagy ugyanannyira mindkettot? Hol elsz?

Figyelt kérdés
Most lettem kettos allampolgar es kivancsi vagyok, hogy masok, hogy vannak ezzel. :-) Valamint szeretek utazgatni is, ezert tettem ebbe a rovatba, illetve itt szerintem nagyobb esellyel elofordulnak ilyen emberek es mas kategoriaba se igazan illik, ugyhogy remelem kedves moderatorok, maradhat itt a kerdesem. Koszonom.
2017. ápr. 26. 08:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tobbes allampolgarok is irhatnak, tehat akiknek 3 illetve annal tobb is van!
2017. ápr. 26. 08:48
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Magyar-angol állampolgár vagyok. 14 éve élek Angliában, és fizettem az állampolgársági vizsgáért. Hiába vagyok kettős állampolgár, még mindig magyarnak tartom magam. Utazni én is imádok, szoktunk is, de akkor is inkább a magyar útlevelet használjuk, mert az manapság biztonságosabb, és sok helyre könnyebb eljutni mint angol útlevéllel.
2017. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
En is fizettem, egyelore en is a magyart hasznalom, a kesobbiekben meg majd gondolom felvaltva. (Most fogom a masik utlevelet is megigenyelni.) Felpontoztalak, johetnek meg a valaszok. :-)
2017. ápr. 26. 09:17
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Német-magyar állampolgár vagyok.

A férjem alapján kaptam. 10 éve élek Németországban, Én inkább németnek érzem magam,nem járok Magyarországra,ott már nincsen senkim sem.

2017. ápr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
66%
Ukrán magyar. Ukrajnában születtem de magyar vagyok. Csak magyarnak érzem magam ès csak azt használom. Ukránul nem is beszélek
2017. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Titeket is felpontoztalak, 9:17-es/harmadik te hol elsz?
2017. ápr. 26. 09:29
 7/16 A kérdező kommentje:
9:27-es
2017. ápr. 26. 09:29
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Magyar es roman allampolgar vagyok. Magyar vagyok, de valahogy egyik allampolgarsagot sem erzem igazan magamenak, mivel Magyarorszagon gyakorlatilag nem is eltem, Romaniat pedig nem igazan szeretem. Angliaban elek.
2017. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as idovel szeretnel majd brit allampolgarsagot is szerezni?
2017. ápr. 26. 10:36
 10/16 A kérdező kommentje:
4-es a gyermekeid beszelnek magyarul?
2017. ápr. 26. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!