Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb választás...

Melyik a legjobb választás egy gyerekkel?

Figyelt kérdés
Egyeduallo anya vagyok,a kisfiam 2éves.Eddig Skóciában éltünk,de eljött a költözés ideje.Szeretnem ha O is megtanulna spanyolul es angolul,ahogy en.A kerdesem az lenne,hogy ezek kozul a helyek kozul tapasztalatotok,hallas alapjan hova lenne a legerdesesebb koltoznunk(jo suli,kozbiztonsag stb) Nekem picit vagyam lenne,hogy melegebb legyen,mint Skociaban :D Lehetosegek eddig:Chile,Uruguay,Kanada(bár elég hideg lenne ismet). Ha lenne mas otletetek szivesen fogadom.. :) Nem nagyon szeretnek Europaban maradni egy idore.Koszonom! :)

2017. jún. 22. 16:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom,hogy D-Amerikában hosszú távon élni,nem olyan,mint "nyaralni" 2-3 hónapot.Csak engem persze nagyon vonz,mert eletem legboldogabb évet töltöttem ott 21 évesen. :) Viszont így gyerekkel már más a helyzet. Ausztrália felmerült,de nekem azért más így egyedül a gyerekkel.Nem annyira örülnek általában ennek... Én ápolónő vagyok itt Skóciában,és elkezdtem szulesznonek tanulni,amit abbahagytam a gyerek miatt,ezt mindenképp szeretnem folytatni most,hogy ovis lesz a gyerek.Persze először munka keresés stb. Nagyon tetszik Ausztrália,de máshogy állnak hozzad,hogyha 25 évesen egyedül mész egy 2eves gyerekkel... Nem érzik biztosnak.Legalabbis ezt tapasztalom. Ettől függetlenül vesztenivalonk nincs jobban belenézek Ausztráliába. :) Annyi félelem van mondjuk bennem,hogy soha nem voltam meg ott... :) A többi helyet ismerem.Koszi a tippet!
2017. jún. 24. 22:52
 12/17 A kérdező kommentje:
Illetve nézni kell azt is,hogy mennyi pénzt kell beleraknom a letelepedeshez ügyvédre stb... :) Úgy tudom Ausztráliában is pontrendszer van,plusz egyéb dolgok...Elég álmodozó vagyok,de nagyobb eséllyel indulunk szerintem Kanadaban. :( :)
2017. jún. 24. 23:04
 13/17 anonim ***** válasza:
Kanadában az egészségügyi végzettséget nem fogadják el egy az egyben, újra kell tanulni és vizsgázni belőle. Másrészt az a gond, hogy ha este, éjszaka dolgozol és egyedülálló vagy, akkor ki vigyáz a gyerekedre? Egy registered nurse már jól keres, de míg eljutsz oda, az pár év. A bevándorlási ügyvéd meg hülyeség, vagy megvannak a pontjaid vagy nem, ezen nem tud változtatni, sok ezer dollárért kitölti a papírjaidat, amit te is ki tudsz.
2017. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen,olvastam már erről,hogy újra kell tanulni stb.(amúgy én Angliában vizsgáztam,ott is kezdtem el tanulni úgyhogy talán így könnyebb...)Az ügyvéd része Ausztralianak szólt,nem Kanadanak... A kisfiamat meg eddig is megoldottam egyedül születése ota(persze voltak nehézségek)de eddig is dolgoztam éjszaka,és amilyen gyakran segített anyum,az itt is megoldható...Ezen kívül meg talán babysitter.Itt is volt velünk,ezért nem költöztünk eddig,mert az első 2 év a legnehezebb... Tudom,hogy nem tölthetnek annyi időt Vele,mint szeretnem,és sokaknak ez furcsa,de ez így alakult,én csak próbálom kihozni a helyzetből a legjobbat,és amikor idom van azt együtt kihasználni. :) Egyepkent tanításra is gondoltam Kanadában spanyolt pl.Minden lehetőség érdekes lehet,de pontos tervekkel nem indulnék el persze :)
2017. jún. 25. 00:39
 15/17 A kérdező kommentje:
*pontos tervek nélkül :)
2017. jún. 25. 00:41
 16/17 anonim válasza:
Vegul hogyan dontottel, kerdezo?
2017. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én Brazíliát javaslom. Ott meleg van.
2017. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!