Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kaptam au pair lehetőséget,1,5...

Kaptam au pair lehetőséget,1,5 hónapom van dönteni. Ezek közül ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Manchester

London

Kanada


Engem London húz maga felé, bár nem tudom melyiket kéne választanom. Vélemények? :)

(Kanadában minimum 1 év 9 hónapig maradnom kell)


18/l



2017. júl. 6. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Utálom Londont, nem tudnának annyit fizetni, hogy ott éljek, de persze kinek mi. Ezek közül én Kanadába mennék.
2017. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha konyorognenek se koltoznek soha egyetlen nyugati nagyvarosba se (maximum, ha orankent 500 fontot fizetnek, akkor talan :D), igy en Kanadara voksolnek a helyedben.
2017. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kanadában Torontóban jártam Niagara felöl.Az gyönyörű,és tiszta.

A közbiztonság ezerszer jobb,mint az USA-ban,vagy bármelyik nyugateurópai államban.A szociális rendszerük elképesztően jó.

2017. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kanada, egyértelmű.
2017. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kanadát választottam (egyrészt a szülrim miatt is) köszi mindenkinek!:)
2017. júl. 17. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!