Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lehetőséget választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lehetőséget választanátok?

Figyelt kérdés

Röviden: párommal első babánkat várjuk aki pár héten belül megérkezik.

Külön házban lakunk a szülőktől de egy telken. Szóval csak rezsit kell fizetni.

Van 2 autónk, plusz egy céges autót kapott a párom.

Jelenleg én táppénzen vagyok és az ő fizetésével körülbelül 210.000ftból élünk. Ha megszületik a baba akkor ez emelkedik olyan 30-40ezerrel a Gyed által.

Akkor 240-250.000ft bevételünk lesz.



Lehet adódna páromnak egy másik munkahely, elvileg 220.000ft ot is kaphatna, rövidebb munkaidő, fizetett szabadság stb de ez nekem gyanús, de végülis ez a lehetőség is itt van.


A másik pedig a külföldi munkavállalás, volt már kint, de a kapcsolatunkat eléggé lerombolta, amit sikerült viszonylag helyre állítani, lehet most a közös gyermekünk miatt nem lenne baj, de nem tudhatom előre. Ha kimenne akkor viszont úgy tervezzünk hogy veszünk egy kisebb házat, mert a mostani csak egy szobás és azért mindenkinek jobb ha egyszer külön alszik a szülő a gyerektől.


Szóval nem tudom hogy mi legyen, persze jobb lenne mindenképp az ha itthon maradna de segítsetek.

Illetve aki azt mondja hogy külföld, ő mit ajánlana mikor volna a legjobb? Ovi előtt? Vagy amikor óvodás lesz?


Köszönöm mindenkinek a választ előre


2017. jún. 21. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:

most születik a baba, és te küldenéd kifele dolgozni?!

ez azért elég meredek így nem?!

szükséged lesz rá, főleg ha egyedül vagytok. Gondolom a szülők se érnek amjd rá mindig.

sosem gondoltam még ebbe bele, de az biztos hogy nem akkor "őrülnék" meg kifele menni dolgozni, mikor itthon összeáll a család. kivéve ha tényleg semmi más választás, de akkor is inkább vinném őket magammal.

2017. jún. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem küldöm igazából nem is szeretném hogy menjen. Azt is kérdeztem hogy mikor volna jobb, 2-3 éves korában tervezi a párom. Természetesen nem miattam hogy nekem könyebb legyen, hanem nem szeretnénk egyikőnk sem hogy ezekről a gyönyörű dolgokról le maradjon amikor megfordul, kúszik felül, elindul gügyög nevet stb.
2017. jún. 21. 07:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért lenne gyanús, hogy vhol többet fizetnek... le kell nyomozni a céget, aztán ha tényleg sumákolnak, felejtős, ha meg nem, akkor inkább az.


Ha ebből végül külföld lesz, akkor min. 2-3 éves korában, de inkább ovi után, ne az legyen, hogy 1) elfelejti a gyerek az apját (nekem egész pici koromban ment ki apám, hát utána, amikor hazajött, 3 napig bőgtem, mert nem ismertem meg, és nem tudtam, mit akar az idegen bácsi... ma sincs túl jó kapcsolatunk. és sztem belejátszik, 2) nem kötődik annyira hozzá, mert nincs annyi közös élmény.

2017. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp maradjon együtt a család! Ez legyen az elsődleges szempont.
2017. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!