Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tenerife-n vagy Miamiban jobb...

Tenerife-n vagy Miamiban jobb eltolteni 2 hetet telen?

Figyelt kérdés
A parommal illetve a kislanyunkkal minden evben elmegyunk nyaralni az itthoni hideg elol. Idén ez a 2 helyszin jott szoba. Ki melyiket ajanlana? Sajat tapasztalatok erdekelnenek!

2017. okt. 12. 19:59
 1/8 anonim válasza:
100%
Én mindenképpen Miami-t ajánlom :)
2017. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt! :)
2017. okt. 12. 21:56
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
A két helyet egy lapon említeni sem lehet annyira masok.......igy aztan nehéz tanácsot adni.......en tenerifere mennek,mett ott meg nem voltam miamiban viszont igen
2017. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a gyereknek is akarsz örömöt szerezni, akkor Orlandóba (is) menjetek.
2017. okt. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én Floridát ajánlom.Ha meleget szeretnél, a déli részét válaszd. Teneriffen áprilisban voltam, nem igazán lehetett strandolni! Floridában is inkább a február második felétől szuper!
2017. okt. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. okt. 13. 07:36
 7/8 anonim ***** válasza:

A téli hónapokban szerintem hűvösebb van Tenerife-n.

Konkrétan Floridában nem voltam, de tőle picit délre Cubaban igen. December végén kellemes 28 fok volt.

2017. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. okt. 13. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!