Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit csináltok a családdal...

Mit csináltok a családdal való kapcsolattartásért, ha utaztok?

Figyelt kérdés

Van a telefon, amivel lehet üzeneteket írni, de az csak rövidekre jó.

Vagy vinni kell a laptopot is? Lehet repülőgépen vinni? És hol lehet használni, biztos csak a hotelben, ugye.És akkor az csak naponta egy beszélgetés.


És biztos nem minden laptop jó erre, vagy igen?



2017. okt. 22. 21:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"A baj az, hogy én is szoktam azt mondani, hogy hiszen ez vagy az mindenütt van, de amikor pont az kéne, akkor végülis nincs mindenütt.


Biztos így van a wifivel is. Mert bizony nincs mindenütt, és már néhány perc után kinézik az embert, még a fizetőssel is.


És nekem pont az előbb, még az otthoni egyszerű internettel is problémám volt, belvárosban, és újra kellett írnom ezt a hozzászólást is. Szóval, tervezni nemigen lehet, hogy mi hol hogyan mikor működik.


Egy jobb telefon meg kerül annyiba, mint egy laptop, ugye. És nem mindenki krőzus, sajnos."


Wifi tényleg mindenhol van, az előfordulhat, hogy egy hotelben a szobákban kicsit gyengébb, a recepció környékén viszont elég ahhoz, hogy üzenetet írj. Egyébként előre lecsekkolható a vendégvéleményekből.:-) Ha meg úgy se jó, keresel máshol, internetkávézóból a kutya se néz ki, ha 1 óráig iszol egy pohár vizet meg egy kávét, akkor se.

Elfogadható minőségű, kártyafüggetlen okostelefont 15-20 ezer forintért is kapsz újonnan, garanciával, arra tökéletes, hogy külföldön használd, amikor utazol. Ha ennyiért tudsz venni laptopot, akkor gratulálok.

Természetesen lehet kötözködni a segíteni akaró válaszadókkal, csak nem tudom, mi értelme van. Azt sem, hogy tulképp hova is utazol, ha egy okostelefon megvásárlása nehézséget okoz.

2017. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, kivéve, hogy van, amikor az embernek utaznia kell, és nincs választása.


A hotelvélemények sem nagyon számítanak, úgy néz ki, azt nem írja be senki, hogy a hotel utcájában levő házakból kiköpködnek az ablakon, meg az utcán végzik az emberek a dolgukat, és gyanús folyadékokat lódítanak ki az ablakon.


Szóval már látom, hogy a tévében a bulinegyedben lakó lakosok felháborodása teljesen jogos. Pedig azt gondoltam, hogy túlzás lehet.

2017. okt. 23. 05:23
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hú! Itt mindenki segíteni akart mert azt hitték, hogy egy igen távoli és elmaradott országba utazol.

De, hogy csak a bp.-i bulinegyedbe???

2017. okt. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13.


Hát igen.


Ez ez magyar nyelvű fórum, de nem mindenki Mo-ról ír ide. Sőt, gyanítom, még az is lehet, hogy a többség nem Mo-ról, komolyan.


És, nem oda utazik az ember, ahol szállást talált, hanem ott száll meg, ahol tud a pénzéért és közel van a megfelelő közlekedés. A Hilton biztos jobb lehet a bulinegyed környékénél, az biztos...


Azért köszönöm a választ.

2017. okt. 23. 12:38
 15/19 anonim ***** válasza:

Szóval Budapestre utazol? Akkor a wifi biztosan nem lesz gond.

Azt hittem én is, hogy valami olyan helyre, ahol valóban gond lehet. Pl. Kubában nincs net, nincs wifi. Lehet venni wifi jegyet a szállodában, de az sem működik rendesen :)

De itthon még csak be sem kell menned egy étterembe. Nálunk az egész főtéren és környékén van wifi és válogathatsz, hogy éppen melyik étterem, szórakozóhely wifijére csatlakozol.

De ha nincs mindig, mindenhol wifi az sem gond. Nem kell egész nap a családdal beszélni.

2017. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálod, hol vannak a bulinegyedben az ingyenes wifihelyek:


[link] ?srcpagenum=1&district=7&place=all&pay=Ingyenes&searchirsz=&searchkey=&gosearch=Keres%E9s

2017. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. okt. 23. 13:16
 18/19 anonim ***** válasza:
Okostelefonnal utazom (térkép és jó fényképező miatt vettem), de utazás közben nem vagyok hajlandó senkivel se kommunikálni, hacsak nem életbevágóan fontos dologgal keresnek. Minden más várhat pár napot/1-2 hetet (annál úgyse hosszabb egy utam).. Nem értem, miért kéne bárkivel tartani a kapcsolatot, amikor utazik az ember.
2017. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hogy megkérdezzen valamit azzal kapcsolatban, amiért utaznia kellett. Amiről beszélni hosszabb idő is lehet.
2017. okt. 23. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!