Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok. Ti mit...

PlSVALASZTPLS:) kérdése:

Nagyon szomorú vagyok. Ti mit csináltok ilyenkor? Volt már valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap er veget az 1 hetes nyaralasunk...Horvatorszagban vagyunk a csaladdal...egy olyan paratlanul szep hely amit a bahamakhoz tudnek hasonlitani....Csodalatos volt ez az egy het...Vegre felszabadultam,kikapcsolodtam,el szallt minden problema...De ha hazamentem kezdodik ujra az idegeskedes..stresszeles..minden egyeb...otthon var a baratnom de valahogy meg az sem vigasztal...mit tegyek hogy picit jobb kedvem legyen? Nem akarok hazamenni😭



2017. júl. 15. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:

"mit tegyek hogy picit jobb kedvem legyen? "

Én, ha nem akarok hazamenni valahonnan, akkor először hisztizek egy sort :D (ez nálam azt jelenti, hogy naponta kb. 15x elmondom, hogy nem akarok hazamenni), aztán tudomásul veszem, hogy az élet körforgásához az is hozzátartozik, hogy hazatér az ember, és azonnal elkezdek pénzt gyűjteni a következő évi nyaralásra, a visszatérésre :-)

Egyébként az 1 hetes nyaralás pont az az idő, ami jellemzően nem túl szerencsés: ahhoz nem elég sok, hogy ki is pihenje magát az ember, de ahhoz elég, hogy az ember megízlelje a kikapcsolódás ízét :-) és akkor ott marad az ember félbe :D


Egyik alkalommal Spanyolországban jártam így, nagyon nem akartunk hazajönni és olyan szerencsém volt, hogy kintről meg is tudtam oldani, hogy még egy hetet maradtunk :-)

utazási irodánál szerencsére volt 1 héttel később is hely hazafelé a buszon, s átköltöztünk egy másik, olcsóbb szállásra. 2 hét után meg már elégedetten mentünk haza :-)

Ti nem tudjátok/tudnátok megoldani?

2017. júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Istenem de jo neked...Szerintem mi nem tudnank megoldani de ez lenne a legjobb...ha meg 1 hetet maradnank minden jobb lenne
2017. júl. 15. 08:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én is igy voltam minden egyes nyaraláskor. Ùgy érzem ekkor kezdödött az, hogy én nem akarok Mo-on élni. Jó Mo, de mindig olyan klassz volt külföldön lenni. Igy most már nem élek otthon, pedig szeretem az országot (nyilván nem a politikát).
2017. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó nap a nyaraláson és az első nap otthon elég "savanyú", de aztan gyorsan felveszed az otthoni ritmust. Így csak ezt a két napot kell túlélned.

Egyetértek az előttem szoloval, legközelebb próbáljátok meg 10-14 napra menni!

2017. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na én ezért meg sok más dolog miatt mindig 30 napra megyek nyaralni, egyben veszem ki az éves szabadság legnagyobb részét
2017. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Istenem de jo neked..."


Ja, nagyon... :D Azóta vállalkozó lettem és szerencsétlenségemre olyan melót csinálok, hogy még 1 hétre se nagyon tudok elmenni... Vagy ha mégis, akkor hülyére fizethetem magam, hogy helyettesítsenek. Az utóbbi időben/években leginkább csak annyi jut, hogy néha péntek délutántól vas. estig eljutunk valahová... (első vagyok)

2017. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
NÉz, lehet, hogy viccesnek fog tűnni, amit írok, de igazából csak rajtad áll, hogy itthon is megteremted-e magadnak a továbbiakban a teljes kikapcsolódást, vagy sem. Az valóban létező problémáid, ha vannak, az idegeskedés, stressz okai Horvátországban sem szűntek meg, csak nem azokra koncentráltál. Itthon is megteheted, hogy minden nap fenntartasz magadnak valamennyi időt, pl. munka végétől másnap munkakezdésig, amennyiben a stressz oka a munkahelyed, amikor nem vagy hajlandó idegeskedni, stresszelni, hanem csak a jóra és szépre koncentrálni. Tudom, hogy majdnem lehetetlen, de csak majdnem. A lényeg, hogy hidd el, valójában Te voltál más az elmúlt egy hétben, nemcsak a környezet, és ezért érezted jobban magad:)
2017. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!