Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ti mit csináltok a helyemben?...

Ti mit csináltok a helyemben? Kaptam egy remek munkaajánlatot Londonba, de rettentően pánikom van a hosszú út gondolatától is, félek a hosszú úttól, félek az ismeretlentől is. Van még valaki hozzám hasonlóan?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném ezt a félelmet legyőzni, de már a gondolattól elborzongok, hogy annyira messze leszek hazámtól, és hogy olyan sokat fogok odáig utazni...

Akik már jártak így, hogyan győzték le ezt a " fóbiát" önkezüleg?

Előre is köszönöm a válaszokat.

25/L



2015. nov. 26. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már most ilyen gondolataid vannak akkor ne menj, mert a honvàgy a rózsaszín köd után biztos hogy még jobban gyötörni fog.
2015. nov. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se indulj el. Eloszor nojjel fel.
2015. nov. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Viszont ha sikerült ezt leküzdeni, akkor hajrá és sok sikert!
2015. nov. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

"Ti mit csináltok a helyemben?"


Elöször is komolyan elkondolkoznék a dolgon,de aztán biztos hogy nem ilyen idétlen dolgokat találnék ki,hogy "messze van" meg "hosszú az út" csak azért mert nem akarok menni!

Ja és utána nem a gyakorira jönnék fel mások által meggyőzetni magam,hogy de jó lesz az nekem/nem lesz jó nekem......

2015. nov. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
25 évesen 8-9 éves gyerek értelmiségi/érettségi szintjén biztos nem utaznék el.
2015. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem tunik ugy, hogy jo dontes lenne szamodra. Egy ilyen lepeshez tenyleg elobb fel kene noni.


Hoszu ut? 2,5 ora repulovel, milyen hosszu utrol beszelsz?

Messze? Mint ahogy fentebb is irtam, dehogy van messze, raadasul Londonba altalaban nagyon olcsok a repulojegyek.


Ezek eleg rossz kifogasok. Gondolkozz el inkabb azon, mi a valodi oka ennek a felelemnek.


[Mondjuk en szemely szerint Londonba semmi penzert nem koltoznek (mondjuk idaig a legmagasabb ajanlat evi 40ezer font volt Londonbol, de meg csak el sem gondolkoztam rajta, gyulolom a helyet). Nem tudom mennyire jo lehetoseg, amit neked ajanlottak, de azert kalkulald bele azt is, mennyire draga hely.]

2015. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amikor fölmerült benned ez a kérdés, az azt jelzi, hogy nem kellene menned.

Valószínűleg az ösztöneid azt mondják, kisebb kaliberű feladatokat kellene bevállalnod.

2015. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ott tele van arabbal, négerrel, bangladesivel; ki fognak nyírni, ne menj oda! Fehér ember már csak elvétve van Londonban.
2015. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt kellene eldönteni, hogy ezt a félemet a neveltetésed miatt érzed-e? Ha neked London messze van, akkor még nem nagyon léptél ki a világba... Ha csak azért félsz, mert a szüleid is gyávák voltak utazni, és te ezt hozod otthonról, akkor döntsd el, hogy olyan akarsz-e lenni, mint ők, vagy bevállalod. A többi nem számít.

Ha csak rossz előérzeted van, esetleg nem megbízható, aki kiajánlott, akkor ne menj.

2015. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Messze? Kb. akár ingázhatnál is Bp-London között repülővel ha lenne annyi pénzed olyan közel van :D Majd ha megértél agyilag akkor térj szerintem vissza a témára.
2015. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!