Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy Barcelonai...

Mennyibe kerül egy Barcelonai nyaralás?

Figyelt kérdés
Aki volt már az meséljen nekem légyszi..Ketten mennénk a párommal a nyáron 5 napra max és érdekelne mennyibe kerül ez mindennel együtt

2018. jan. 6. 02:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Repjegyet nézz a skyscanneren vagy a momondón, egyébként általában a Ryanair a legolcsóbb. Júliusban 50-60 ezer, augusztusban 60-70 ezer körül van, kivéve, ha éppen akcióznak, azt érdemes figyelni (repjegyportálon vagy a saját honlapjukon.) Bent a városban 18-20 ezer Ft/éjszaka alatt nem találtok elfogadható szobát. Tömegközlekedéshez a T10 gyűjtőjegyet érdemes megvenni, a reptéri metrónál is van automata, 10 euro körül van az ára. A bolti árak nagyjából a miénknek felelnek meg, az étterem drágább. Egyébként Barcelona és környéke szerintem tipikusan őszi üdülésnek remek, októberben is jó idő van, meleg a tenger, de kibírhatóbb az időjárás a városnézéshez, mint nyáron - ott amúgy is a látnivalók a fontosak, tengerpartok sokkal jobbak is vannak, olcsóbb helyeken.
2018. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

" Ryanair a legolcsóbb. Júliusban 50-60 ezer, augusztusban 60-70 ezer körül van"


Igen, ha az utolsó pillanatban veszi, akkor biztos.

Jelenleg BP-Barcelona a Wizzair oldalán júliusra, augusztusra 18 és 28 ezer ft között van, nem véletlenül írtam azt.

Ebből is látszik, hogy mennyire fontos lenne legalább a hónapot tudni: én mondom: 56 ezerért is lehet menni repülővelé 2 főre, augusztusban - Te mondod 120-140 ezer ft ugyanaz és az is lehet, hogy mindkettőnknek igaza van, csak nem mindegy, mikor veszi a jegyet.

2018. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy én retúr jegyárat adtam meg, te pedig csak egy útra szólót, utolsó. A retúr a viccerrel drágább, mint a Ryanairnél, kb. egy tízessel. Fene nagy utazó lehetsz, tényleg.:-)
2018. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy ezt sehol nem írtad - mégis honnan kellett volna kitalálni?

Azt meg végképp nem tudom, miért kell ismeretlenül leszólni a másikat ("fene nagy utazó lehetsz") én sem tettem, Te se tedd, légyszi - köszi :-)

Amúgy meg direkt oda is írtam még, hogy mindkettőnknek igaza lehet - nehogy kötözködésnek vedd. Szóval frankón nem értem, mi szükség van arra, hogy leszólj, kivigyorogj :-(

2018. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Csak szólok, hogy ezt sehol nem írtad - mégis honnan kellett volna kitalálni? "


Például abból, hogy üdülni mennek, nem letelepedni?:-) Egy utazás költségkalkulációjában a repülőjegy ára csak oda-vissza viszonylatban értelmezhető.

2018. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Csak szólok,

hogy kár vitázni, mert a kérdező megsértődött és eltűnt.

2018. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is kár - ezért nem is válaszoltam már tegnap :-)
2018. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!