Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vonat WC-jében utaztatok már...

Vonat WC-jében utaztatok már végig 100 km-t?

Figyelt kérdés
Nem akartatok jegyet venni és így alakult.:D
2018. jan. 24. 15:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6os, oké hogy kötve hiszed, de nekem meg a kalauz mondta.% perc után odamegy, kopogtat, megkérdezi mi van. Ezután 5 perc múlva megint visszamegy és ha akkor se jössz ki, kinyitja.
2018. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nem épp esélyes, már minden trükköt kitapasztalhattak munkájuk során a kalauzok. :D Kifognak szedni onnan. Inkább tényleg vegyél jegyet, sokkal jobb, mint egy büntetés. De már elvből sem szállnék fel jegy nélkül.


Egyszer utaztam haza Debrecenből estefelé. Beültem egy üres kabinban, zenét hallgatok a telefonomon, iszogatom a kis üdítőmet. Megjön a kalauz bácsi, átnyújtom a jegyem mosolyogva, lekezeli, visszaadja. Elmegy. Kb. 10 másodperc múlva visszajön, hogy ,,Kérem fáradjon ki innen, uram!" Nézek nagyra tágult szemekkel. Megint mondja, fáradjon ki nem mondom többször vagy hívom a rendőrséget. Mondom fain kis út ez ... , már majdnem felálltam, mikor szitkozódások közepette kimászik egy fickó alólam az ülés alól, a szívbaj kapott el. Egyik legemlékezetesebb vonatos történetem. :D

2018. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én utaztam már siófok-budapest vonalon wc-ben, nem volt semmi
2018. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

5 perc után SENKIT nem szednek ki, maximum MEGKÉRDEZIK, jól van-e.


Ha nem válaszol, akkor vizont már rátörhetik az ajtót, de ha épp fosik, az nem két perc és csak úgy nem nyithat rá.

2018. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Haverokkal régen sokat lógtunk a vonaton. Felszálltunk a majdnem üres vonatra és rögtön be a vécébe (3-an), a kalauz nem nyitotta ránk az ajtót, de leült a vécével szomszédos fülkébe. Fél óráig kussoltunk a vécében, addigra elment.
2018. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!