Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utaztatok már egyedül?

Utaztatok már egyedül?

Figyelt kérdés
Milyen élmény volt? Kiknek ajánlanátok? Hova mentetek?

2018. márc. 8. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

utaztam

elso egyedul-utazo elmenyem meg 92-ben volt, kiskorukent elutaztam egyedul az USAba meglatogatni egy rokont

kalandos volt nagyon, foleg hogy semmit nem beszeltem angolul, meg azt sem ertettem, amikor a legikisero megkerdezte a kaja osztasnal hogy csikin or paszta :D

barkinek tudom ajanlani (lehetoleg 18 felett), aki egy icipicit is talpraesett

ha egyedul otthon a fovarosban tudsz kozlekedni, akkor mashol is fogsz tudni, mert minden ugyanolyan, csak legfeljebb nagyobb (ha union belul utazol)

ha messzebb tervezel menni, akkor angol nyelvtudas kotelezo!

2018. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Néha előfordult már, de lényegesen jobb kettesben.

Sajnos az ismerőseim nem mindig érnek rá, avagy nincsen rá pénzük.

(Pedig mindig találok a neten igen olcsó utazási lehetőségeket.)

Jól jönne egy független női útitárs, aki nem szexmániás, élvezi a strandot a múzeumokat, a képtárakat, a templomokat és más nevezetességeket és van saját költségvetése...

2018. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha munka miatt utazom, korábban többnyire egyedül utaztam. A szakmai programon kívül nem vagyok közve senkihez és semmihez. Akkor és azzal megyek, amikor akarok és azt nézem meg, amit akarok.

Most már a párommal szoktunk, ahova csak tudunk.

2018. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Többször is utaztam már egyedül. Például 2 éve Sheffield-ből repültem 16 évesen Kolozsvárra. Kicsit unalmas volt eleinte, de hamar feltaláltam magam. Egy fülhallgató életmentő tud lenni.

De volt már pár alkalom Anglia és Magyarország között is amikor egyedül utaztam. Persze nekem könnyű, mert mindkét országban van hova menni.

2018. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszi az eddigi valaszokat! pontosabban en arra gondolok amikor egy idegen orszagban valaki egyedul tolti el az idejet. azt hallottam hogy olyankor az emberek jobban megismerik sajat magukat
2018. márc. 8. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:

2-es te milyen nemű vagy? Milyen szempontbol fontos az, h a női utastarsad ne legyen szexmanias? :D csak erdekel tenyleg :)


Kérdező amugy én nem. Jobb ketten, többen :)

2018. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen. Kaptam ajándékba egy wellness hétvégét, és senki nem ért rá.


Nagyon jó volt hogy nem kellett senkihez se alkalmazkodni, azt csinálhattam amit akarok. 2 éjszakát maradtam, az úgy pont jó volt, több napot fürdőzgetni (ráadásul egyedül) már unalmas lett volna.

2018. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Svácjba többször is a páromhoz.


Nappali vonat, 6:40-kor indult a Keletiből és 17:40 körülre érkezett Zürichbe.


Bár hosszú az út, de Innsbruck után a hegyek csodálatosak, aztán Svájcban végig a Walensee partján megy a vonat, álomszép. :)

2018. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon jó téma!

Én párszor utaztam, tényleg nagyszerű kaland és önismereti alkalom, alig várom, hogy újra.

Néhányan írtátok hogy jobb párban vagy másokkal de néha nincs erre senki pedig jók az ajánlatok: a facebookon van egy fantasztikusan jó csoport a vandorboy utitárskereső.

Nagyon jól működik, emberek közeli távoli hosszabb és rövidebb utakra találnak ott utitársakat.

2018. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!