Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Engednéd a 21 éves lányod,...

Engednéd a 21 éves lányod, hogy egyedül utazzon külföldre?

Figyelt kérdés
Akár más kontinenre is.
2018. márc. 30. 21:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* kontinensre
2018. márc. 30. 21:47
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Eleves 21 évesen már nem kell az engedélyed.


De egyébként is ilyen idösen már nem gyerek, miért nem utazhatna bárhová??

2018. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

2-es. 21 évesen még nem felnőtt, ha még otthon lakik és a szülei tartják el, ezért KELL az engedélyük.

Kérdés, hova utazna, hol szállna meg, stb. Mennyire önálló, megbízható a lányom, mennyire tud gazdálkodni a pénzzel, beszél-e nyelveket stb. Az engedélyem attól függne.

2018. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
hadd menjen
2018. márc. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
12%
Egyedul nem.
2018. márc. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Ne haragudj kérdező, de ha még felmerül benned egy ilyen kérdés egy 21 éves nővel kapcsolatban, akkor vagy a lánnyal vagy a kapcsolatotokkal, de bajok vannak.


Egy 21 éves már önálletásra képes, tőled független személyiség. Támogathatod vagy eltanácsolhatod az úttól, de neki kell döntést hoznia és azt tiszteletben kell tartanod.

2018. márc. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Ez a kérdés engem is mellbe vágott. Hacsak nincs ennek a fiatal nőnek valamilyen szemèlyiségfejlődési zavara, 21 évesen már önállóan kellene döntéseket hoznia - persze adott esetben mások tanácsait is figyelembe véve. Tehát ha ő menni szeretne és nem valamilyen veszélyes helyre / tevékenységet végezni, akkor inkább támogatóak legyetek.


Megjegyzem, jómagam már 16 évesen is utaztam egyedül (meg barátokkal is) külföldre, persze fiúként kicsit könnyebben engednek, de ha hozzáteszed, hogy a fiúk később érnek gondolkodásukban felnőtté, akkor még az is beleférne, hogy hasonló korú lányt elengedjenek a szülei utaznix

2018. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

En 19 eveswn mentem kildoldre tanulni 21 vagyok es kint élek.

Anyukam ki engedett 18 evesen egyedul hogy megnezhessem a sulit.

Meg nincs gyerekem, de nem tudom,hogy kiengednem e.

A vizalomtol es az ő érettségétől függene.

Ha te meg bizol benne es tudod, hogy tudja a dolgokat a helyen kezelni akkor engedd el.

Viszont biztosítsd arrol, hogy barmikor hivhat megbízhat benned es vilagosítsd fel pl amit nekem apa mindig elmondott, hogy ha elmegy bulizni a wc-re is vigye el az italát es figyeljen a pultosra is nehogy bele rakjon valamit. Pedig nem vagyok nagy bulizo kb 1 kezemen megtudom szamolni hany helyen jartam szorkozni.

Ha viszont problémás

Rossz tanuló

Akkor nem biztos hogy jo otlet.

2018. márc. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Előző vagyok . Bocsi az elírásokért. Nem szoktam még meg a telefonom.
2018. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg ne szórakozzatok már.. 21 évesen hogy ne lenne annyira érett, hogy felelős döntéseket hozhasson? Nem 12, hanem 21 éves!
2018. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!