Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Engednéd a 21 éves lányod,...

Engednéd a 21 éves lányod, hogy egyedül utazzon külföldre?

Figyelt kérdés
Akár más kontinenre is.
2018. márc. 30. 21:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
19 evesen masik orszagba koltoztem - anyuka megkerdezese nelkul. Innentol ez szamomra a komedia kategoria.
2018. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

21 evesen az teny hogy felnőttnek számít , de lattam mar "csodakat" 25 evesektol is ...

Viszont a joga meg van szinte barmihez.

2018. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Minden további nélkül...


1. Én 16 éves korom óta utazgatok, nem vált kàromra, sőt...


2. Egy 21 èves màr felnőtt, nem kell az engedélyed...


3. Ha ez eszedbe jutott, akkor gyanùs, hogy kissé fagocitáltad a gyereked, hagyj neki önàllósodàsi lehetőséget, hidd el fel fogja talàlni magàt


4. Utazni, vilàgot làtni sosem felesleges, inkàbb a vilàgra nyitott embereket nevel.

2018. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha ki tudja fizetni, menjen.


Ha nem, akkor marad a seggén.

2018. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21 évesen felnőtt nő...engedélyedre nincs szüksége
2018. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Attól, hogy sokan 16 évesen utazgatnak, még nem azt jelenti, hogy jó ötlet is.


Szerintem azért született meg a kérdés, mert anyagilag még függ a lány a szülőktől. Máskülönben szerintem a lány megvette volna a jegyét és ment volna magától. És ha a szülő pénze kell, akkor hadd kelljen már az engeďélye is!


Attól függ pontosan hova menne és mennyire önálló,talpraesett, probléma megoldó, milyen jól beszél nyelveket stb... így mérlegelnék

2018. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
49%
Remélem, ha valaha lesz 21 éves lányom, lesz annyira életképes, hogy ne kérezzen, hanem csak tájékoztat majd, ha menni akar valahova.
2018. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!