Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek hova utazhatnánk?

Boo666 kérdése:

Szerintetek hova utazhatnánk?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel szeretnénk elmenni közösen valahová 2-3 napra, lehetőleg itthon. Mindketten egyetemisták vagyunk, ezért szeretnénk a lehető legolcsóbban megúszni a dolgot. Szombathelyen lakunk, így a nyugati határ mentén minden ki van lőve, ahogy a Balaton is. Tényleg nem akarunk sokat költeni, mégis valami maradandó élményre szeretnénk szert tenni.

2018. máj. 4. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Budapest?
2018. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el a Veszprémfestre, vagy az utcazene-fesztiválra, esetleg a kapolcsi Művészetek Völgyébe, ha még nem voltatok. Mindegyik júliusban lesz, gyakorlatilag egymás után. Nincs messze Szombathelytől, ha most elkezditek szervezni, még találhattok olcsó szállást, airbnb-n is nézzétek meg.
2018. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

BUdapest

Miskolctapolcai barlangfürdő

Aggteleki cseppkő barlang.

2018. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eger?
2018. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Mondjuk ha én épp egyetemista lennék, és olcsón szeretnék világot látni, nem gagyi belföldi helyeket nézegetnék.

Beírnám az azair.com keresőjébe, hogy kiindulási reptér VIE vagy BTS (Bécs, vagy Pozsony), beírnám úticélnak, hogy XXX, aztán megnézném mi jön ki.

Manapság Mallorca, Burgasz, Bari vagy Athén olcsóbb, mint a Tisza-tó. És hidd el, ez való egy valódi egyetemistának.

2018. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Gagyi belföldi helyek", lol. Nem hiszem, hogy pont te vagy kompetens annak megítélésében, mi való egy igazi egyetemistának.
2018. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ötös, hagyd màr ezt a dumát, hogy itthon minden gagyi, mert kûrvàra nincs igazad. És állandóan ezt tolod itt.


Kérdező, én vagy egy-egy tájegységet néznék ki, vagy egy várost. Előbbiekből a Zemplèn, a Bükk és a Mátra nyújtja a legtöbbet, de a Dunakanyar, a Tisza-tó régiója is izgalmas hely, főleg ha érdekelnek a természeti látványosságok.


Ha pedig városok érdekelnek, Szeged és Pécs a két favorit nálam, ezek ráadásul egyetemi városok, komoly diákélettel. De Debrecen vagy Eger sem rossz választás, és én Miskolcot is szeretem, bár utóbbiban nem mindenki osztozik.

2018. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Eger, Tokaj,Boldogkőváralja és az egész környéke nagyon hangulatos hely.
2018. máj. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!