Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti se mentek sehova nyaralni?

Ti se mentek sehova nyaralni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem értem a szüleimet, már kb 5 éve nem voltunk sehol nyaralni, túrázni. Ők erre azt mondják mikor felhozom, hogy jobb nekik itthon pihenni inkább, nem vágynak utazásokra, pedig nekem minden vágyam utazgatni. Nagyon szívesen gondolok vissza a 5-6 évvel ezelőtti emlékekre mikor Balatonon voltunk 1 hetet. És a legjobban az idegesít, hogy nem is a pénzzel van a baj, mert az van, de ők inkább a házat csinosítgatják, fullozgatják a pénzből, közben jobbnál jobb helyekre mehetnénk...

He felnőtt leszek, terveim között szerepel a sok utazás, különböző kultúrák megismerése, de a családdal alig marad sajnos maradandó emlékünk amikre visszagondolhatunk majd később, mert ők öregednek, mi meg elköltözünk.



2018. júl. 24. 23:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
12%

Megértem őket, ne pattogj, majd ha dolgozol, oda mész ahová akarsz - NEM fogsz, mert nem lesz rá felesleges 500 rongyod, nyugi -, de az Ő pénzükt és idejüket ne oszd be!


Mi megyünk, mert fiatalok vagyunk - SAJÁT pénzen -, de apa pl sokkal szívesebben horgászik, idősebb rokonok is inkább pihennek mint túrázgassanak meg stb.

2018. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
fiatalnak albérletre nincs pénze nem hogy nyaralgatni. jó kamu ssztori utólsó
2018. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Milyen jó, hogy te személyesen ismered az összes fiatal anyagi körülményeit.

2018. júl. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!