Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mexikó vagy Thaiföld?

Mexikó vagy Thaiföld?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elutazni vmelyik helyre a 2 közül, de nagy a dilemma. Mit javasoltok (aki járt már mind2 helyen?) köszi :)

2018. dec. 16. 21:52
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
58%

Paprikás krumpli vagy túróscsusza?

Kb ilyen szintű a kérdésed.....

Egyebkent meg utikritika.hu illetve google a barátod!

2018. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ Mexikon vagy Thaiföldön belül mi a cél:)
2018. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mexiko: Cancun vagy Playa del Carmen, Thaiföld Koh Samui, Phangan, Tao :)
2018. dec. 16. 22:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
:) Mi idén áprilisban Mexicoba (Playa del Carmen) készültünk. Már le volt foglalva a szállás is, Air France-szal mentünk volna, de pont aznapra is hirdettek sztrájkot mikor mentünk volna, így 1 héttel utazás előtt átszerveztem az egészet és végül Bangkokban és Koh Samuin kötöttünk ki :D Szóval sajnos mindkét helyen nem voltam, de nem bántam Thaiföldet végül egyáltalán. Szerintem a kettő egyébként azért hasonló, abból a szempontból, hogy mindkettő egzotikus, finom a kaja, ugyanúgy vannak kulturális látnivalók és szép tengerpart. Thaiföld annyiból jobb, hogy ugyanannyi időt sokkal olcsóbban megúszol, ha esetleg ez is szempont, akkor mindenképp Thaiföld.
2018. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi :) és Koh Samui-n milyenek az árak? ugy hallottam az utobbi években elég drágává vált a hely (már ami Thaiföldet illeti) Bocsi, nem akarok filléreskedősnek tűnni, csak nagyon erősen sporolok egy szép kirándulásra :)
2018. dec. 16. 22:45
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Mindkét országban jártam sőt most Cancunbol írok. Cancun egy fos, de nem Mexikó, az nagyon jó hely, csak kerüld el a Yucatant és Quintana Roo-t.
2018. dec. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Thaiföld olcsóbb, Mexikó menőbb.
2018. dec. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6os válaszolo: annyira kommersz Cancun? (vagy miért olyan fos :D ?) éppen Yucatán lenne a fő cél, mert ott van éppen minden amit látni szeretnénk. Miért nem ajánlod?
2018. dec. 17. 10:32
 9/10 anonim ***** válasza:
igen annyira kommersz, total masok az emberek es hidd el nem a yucatanon van amit latni szeretnel, ha CI- re gondolsz akkor azt kell nondanim hogy sokkal jobb romok vannak mashol, en pl meg sem neztem CI-t.
2018. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Thaiföldhöz képest lehet drágább, de Magyarországhoz képest nem :) kivéve a túrák, kirándulások árai, azért ezekhez eléggé zsebbe kell nyúlni.
2018. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!