Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Campleaders, Resortleaders,...

Campleaders, Resortleaders, Nemzeti Park program stb. , tényleg mindenképpen az egyetem rovására megy?

Figyelt kérdés
Nézegettem őket, mert érdekelne, viszont azt látom, hogy vagy májusban kezdődnek vagy pedig szeptemberben végződnek... Na most nekem májusban valószínűleg még javában vizsgáim lesznek, viszont szeptemberben már kezdődik a következő szemeszter és nálunk nagyon komolyan veszik a hiányzásokat. Kevesebb tárgyat, vizsgát semmiképpen nem szeretnék felvenni, mert nem akarok sem csúszni, sem átkerülni önköltségesre és ugye azt sem akarom, hogy pl. bukjak egy tárgyat, amiért rögtön az év elején túllépem a hiányzást.
2019. jan. 18. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez táborfüggő, a resortosról nem tudok nyilatkozni és valójában a Campleadersről sem, én 2x voltam kint a Ccusa-val (ami tudtommal kb ugyanaz mint a CampLeaders), egyik esetben sem ment az egyetem rovására. A táborok általában 9-10 hetesek, ha kiszámolod, simán belefér még emellé 1-2 hét utazás is. Persze vannak olyan táborok ahova már májusban keresnek embert, de ezt te meg tudod adni a preferenciáid között. És mindkétszer június közepén mentem ki (volt olyan barátnőm aki a késői vizsgái miatt június végi kezdésű tábort választott, olyan is volt), és szeptember első hetére mindjét esetben itthon voltam.
2019. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!