Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliából megyek haza milyen...

Angliából megyek haza milyen apró ajándékot vigyek haza?

Figyelt kérdés
A munkahelyemre akarok vinni valami kis apróságot amiből több ember is tud kapni, valami kis édesség vagy hasonlóra gondoltam. De én ilyeneket nem eszek, milyen lenne jó vajon? Nyilván olyan ami otthon nincs.

2019. febr. 25. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem angol édességről a Cadbury csokik jutnak eszembe. Igaz már itthon is elérhető, de azért annyira nem általános, sokan még nem is ismerik.
2019. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Narancsos csoki.

[link]


Nagyon finom, olcsó, és sok kis szeletecske van benne. Ugyanúgy rétegekre van osztva mint egy igazi narancs. Mi egy karton ilyennel hazavittünk karácsonykor, mert az angoloknál nincsen karácsony narancsos csoki nélkül.

2019. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+1 szavazat a narancsos csokira: barátnőm szokott hozni - tényleg finom :-)
2019. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maltesers nagy kedvenc nálunk.
2019. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, végül nem bonyolítottam túl, sima cookies-t meg cadburry-t hoztam.
2019. febr. 27. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!