Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliából költöztem haza...

Angliából költöztem haza viszont a council taxot még mindig fizetni kell?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy Magyarországról hogy tudnám felvenni a kapcsolatot a kintiekkel, hogy kiszeretnék jelentkezni, töröljék az NI számom és ne kelljen többet council taxot?

2015. máj. 29. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Council taxot kint kellett volna intézned. A helyieg illetékes townhallba kell bemenni, ott lejelenteni, hogy hazaköltözöl és nem fizeted tovább a councilt. Nekem azt mondta az ügyintéző hölgy, hogy lekérik az irodától az adatokat, hogy valóban attól a dátumtól nem lakunk ott, mint amit én jeleztem feléjük, és mivel hónapkezdéssel költöztünk haza, tájékoztatott, hogy valószínűleg kapunk is vissza valamennyit a befizetett összegből. Ennek, ha jól emlékszem kb 1 hónap volt az átfutási ideje és csak utána utalták vissza az különbözetet.
2015. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
council taxot a kiköltözésedkor jelezned kellett volna a hivatalban. NI számot nem törlik, az egész életedben megmarad, nem veszik el, azt csak egyszer adják ki, ha nem élsz itt, akkor is megmarad, nem tudod, nem lehet lemondani. A council taxot pedig mint írtam, amikor kiköltöztél a lakásból, neked kellett volna személyesen, telefonon, online jelezned az önkormányzat felé, hogy te x időponttól kiköltözöl, ezzel eleget tettél volna a kötelezettségeidnek. nem is értem, ha már nem laksz ott, miért nem jelentkeztél ki?
2015. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
váratlan hazaköltözés volt, látogatóba jöttem de családi okok miatt maradnom kellett.. online hol lehet bejelenteni?:O
2015. máj. 29. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Online nem lehet bejelenteni, hívd fel őket. Telefonszámot a council tax bill-en találsz, vagy pedig a neten a council-od honlapján.
2015. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de be lehet online is, a moving out opció alatt.
2015. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2015. máj. 29. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!