Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik egyedül utaznak, hogyan...

Akik egyedül utaznak, hogyan juttok tovább bármilyen utazással kapcsolatos félelmeteken?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyedül utazni minél többet, de nagyon sokat tudok parázni a dolgoktól, pl. vadállatok, és ez sokszor visszatart attól, hogy egyedül elinduljak.

Ti az ilyeneken hogyan léptek tovább?


2019. márc. 16. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Vadállatok? Hát ha az afrikai szavannára utazol mindig legyen helyi tour guide melletted ne egyedül bóklássz az oroszlánok között. Amúgy meg nekem az egyetlen félelmem amire valós esély is van hogy valami baleset ér és kórházba kerülök, ezért is kötök mindig biztosítást, még Európán belül is, mert nem mindegy hogy fekvőgipszben a sor közepén ülsz egy ryanair járaton, vagy egy komolyabb légitársaság járatán business classon.
2019. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Drazicc ***** válasza:
A legtöbb baleset otthon történik, szóval annyira nem félek az utazásoktól.
2019. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű utazást tervezték? Nagyon más egy napra elindulni kirándulni, vagy épp több hónapot utazni Kelet - Ázsiában.
2019. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk olyanra gondolok, hogy elmennék Oregon-ba, és ott túráznék is 1-1 napokat a szállásomról, de tudom, hogy ott vannak medvék is jobban, egyedül félnék. Bár lehet több emberrel is, de viccesre fordítva a szót, úgy elég ha legalább 1 valakinél gyorsabban futok :)

(Jó nyílván nem, de egyedül nem tudom hogy kezelném az ilyen helyzetet ha meglátok egy medvét mondjuk)

2019. márc. 16. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Felfedezték már a medveriasztót. Mondjuk Oregonban a pumák miatt jobban aggódnék, azokat semmi nem riasztja vissza ha úgy döntenek hogy levadásznak téged. De egyébként ahogy már írtam ilyen helyekre nem szabad egyedül menni. Vannak szervezett túrák azokra befizetsz.
2019. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Vadállatok"


Na látod én sem utazom a sok vadállat miatt...

...a BKV-n.

:)

2019. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!