Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik oldalak a legjobbak...

Melyik oldalak a legjobbak utitárs kereséshez? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 12:16
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
26%
Az a tapasztalat ezzel kapcsolatban,hogy ha az oldal keresőjébe beírod,hogy útitárs kb 1000ilyen megvalaszolt kerdes kozott tudsz keresgélni!
2019. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Akár itt is lehet. Nekem írhatsz :D
2019. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Nekem azok az oldalak jönnek be, ahol értelmes, gondolkodó emberek vannak a túlvégen. Másnak a mentálisan fogyatékos társkeresők. Nem tudom, te a birkák, vagy a gondolkodók közé tartozol-e.
2019. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Az alegjobb ha utazgatsz mert utazgatásközben sok hasonló emberrel összefuthatsz akikkel később közös utazásokat is tervezhetsz. Értelmesebb mint elrángatni egy ismerőst aki végig csak a telefonját nyomkodja és pláne jobb mint egy oldalonleakasztani valakitaki csak meg akar dugni.
2019. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Idegennel ne menj! En egyszer voltam,elég is volt! Ha irodával megyek,inkább kifizetem azt a 20ezer felárat!
2019. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
Nincsenek barataid, ismeroseid, volt osztalytarsaid, evfolyamtarsaid, kollegaid, akik szivesen utaznanak veled? Akkor te vagy az a tipus, furi ember, aki valaki masnak nyujt majd egy kellemetlen tapasztalatot. :))) Gondolkozz el ezen.
2019. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

- Idegennel nem utazunk, mert tönkre teheti -és teszi is- a nyaralásunkat.

- Pasassal nem utazunk, mert többnyire lúzerek és így akarnak dugni és/vagy becsajozni.

- Nővel nem utazunk mert hisztis, nyafog, állandóan pisilnie kell és elvárja, hogy mindent a pasas fizessen. Cserében eljátssza a szűzlányt de csak addig amíg meg nem lát a strandon egy jól lebarnult muszkli-matyit. Onnantól -ha begerjedt- téged meg sem ismer többé és nem kerül elő, majd csak hazainduláskor.

- Ha megfelelő útitársat szeretnél, akkor szerintem vidd a kutyádat...

2019. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!