Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy 22...

Szerintetek ciki ha egy 22 éves lány egyedül megy egy hétre nyaralni?

Figyelt kérdés
Sajnos a munkámból kifolyólag nyáron nem tudok sehova se menni. Szabadságot se adnak. Ezért a legjobb barátnőmmel nem tudok sehova se menni mert ő meg egyetemista. Családdal se tudok mert ők is csak nyáron tudnának menni. Ezért gondolkodom h egyedül mennék külföldre egy tengerparti szállásra nyaralni 1 hétre ősszel. Szerintetek jó ötlet? Van másnak hasonló élménye?

2019. jún. 5. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Kitűnő ötlet és ne érdekeljen mások véleménye erről. Ha jó társasága vagy önmagadnak, akkor miért ne vághatnál bele?
2019. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Semmi ciki nincs benne, különben se számítson mások véleménye. Egyedül utazni sokszor sokkal jobb, mint társaságban, ha szeretnél menni, hajrá!
2019. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ja van kivel megosztani, úgy azért sokkal jobb szerintem, de semmiképpen sem ciki. Ha lenne annyi időm meg zsugám én is folyamatosan csavarognék mint régen. Ja egyedül mennék jó, ha jönnének a haverok király. Nálam ennyi lenne a kérdés.
2019. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem ciki, menj nyugodtan
2019. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam egyedül is, de ha akarod elmehetek veled 😊
2019. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! De én egyedül, ősszel tuti nem tengerpartra mennék. Inkább valami mozgalmas latnivalóktól, programoktól roskadó helyre. Akármerre mész, jó utat!
2019. jún. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem gáz, talán még jobban is fogod érezni magad, habár én is azt tudom mondani, hogy ősszel én sem a tengert választanám.

De, ha akarod én is mehetek veled. 😄

2019. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, nem ciki. Sőt tengerpartra is mehetsz: a török, krétai, rodoszi, ciprusi, izraeli, egyiptomi, tunéziai partok mentén a tenger ősszel is lazán alkalmas fürdésre.

[link]


Szuper last minute utak vannak (mind busszal, mind repülővel), de sok utazási iroda a charteres útjait nem engedi egy fő részére lefoglalni, pedig tavaly is csúcs utak voltak még októberre is. Az őszi szünetre próbáltunk volna utolsó percben foglalni, de totál le volt rabolva a kínálat, és (fél)napról (fél)napra intenzíven fogytak az ajánlataik. Ha engedték is, csak felár ellenében lehetett lefoglalni (a szállásnál egyágyas felár).

2 éve szerettem volna befizetni egy last minute útra egy nagy utazásszervezőnél, és mivel már csak 4 hely volt, egy főre nem engedték lefoglalni, mondván a másik egy helyet nem biztos, h. így el tudják adni.

Aztán a neten ezt ajánlották, ahol találtam útitársat:

[link] - ennél sokan félreértik az ember hirdetését, és hiába diszkréten foglalmazol, nem kizárt, h. arról érdeklődnek, h. mennyire vagy bevállalós és szexajánlatokat kapsz...

Azóta már ezt is ismerem:

[link] - ez normális csoport - szerintem.


Sok sikert az útitárs-kereséshez v. az egyedüli úthoz.


P.S.: utazási irodáknál van olyan, h. társítás. Ha jelentkezéskor mondod, h. te 18-30-as korosztályból szeretnél lenni, és van jelentkező, aki ebbe tartozik, akkor - ha szimpatikusok vagytok egymásnak -, egy szobába tesznek

2019. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!