Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha hiányzik...

Mit csináljak, ha hiányzik nekem valaki, és emiatt magányosnak érzem magamat?

Figyelt kérdés
Nem szerelemből,sokkal inkább barátságból. Úgy éreztem,hogy vele mindent megtudok beszélni,jól megbíztam benne, és amióta megszakadt ez a kapcsolat,azóta csak magányos vagyok,a többi barátom nem ilyen. Azért szakadt meg ez a kapcsolat,mert én hülye voltam,és ő pedig nem akar velem megbeszélni semmit,nem akar velem beszélgetni.(mellesleg jogosan) Zaklatni pedig nem akarom semmivel. Megoldás?
2019. ápr. 16. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit követtél el ellene?
2019. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. :(
2019. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2019. ápr. 16. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress új baráto(ka)t.
2019. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg még egyszer hogy nyitsz felé és meglátod hogy reagál. Nem tudhatod mi járhat a fejében, lehet azt gondolja hogy te vagy az aki nem érdeklődsz felőle vagy szemetesnek nézed.


Ha ezúttal sem érdekled, akkor engedd el és próbálj új embereket megismerni, biztos lesz akivel szoros barátság tud kötődni.

2019. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd idovel biztos fogtok talalkozni. Legy turelmes. Legyenek mas barataid is.
2019. ápr. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem, én is tönkretettem egy kapcsolatot. A legrosszabb az, hogy mi minden nap találkozunk, de már hiába közelednék hozzá, rideg és elutasító. Ha nem közeledek, akkor nem reagál semmit, nekem viszont iszonyúan hiányzik. Nem tudom, hogy mondjak le róla.
2019. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!