Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Ti munkahelyeteken is ez...

Girlll3 kérdése:

A Ti munkahelyeteken is ez van? Magányosnak érzem magam.

Figyelt kérdés
Néma csendben dolgozunk, irodai munkám van. Alig szólunk egymáshoz, s nem igazán bírom ezt. Úgy érzem teljesen magamba fordultam egy ideje. A kolléganőm hozzám se szól. Arra gondoltam kitanulok egy szakmát, ami nem magányosít el ennyire. Nálatok milyen a helyzet a munkahelyeteken?

2019. jún. 3. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Rendelj oda streaptease táncos lányokat
2019. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk megy a hülyeség, a viccelődés egész nap. Hozzáteszem szinte csak férfi munkatársaim vannak szerencsére. Nőkkel nem szeretek együtt dolgozni, mindig csak fúrják egymást, irigyek. N32
2019. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mivel hetero nő vagyok, köszönöm, de nem élek a lehetőséggel. Plusz elég költséges is. Egy értelmesebb reakció valakitől?
2019. jún. 3. 12:41
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es hol dolgozol?
2019. jún. 3. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Én pont, hogy örülök ha csönd van.
2019. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Egy robotokat gyártó cégnél Németországban.
2019. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk van beszélgetés, nem csak a robot.

Van olyan időszak, amikor a csend a jobb, és van olyan, amikor beszélgetünk, mert már fáradtak vagyunk

2019. jún. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is megy a beszélgetés, hülyéskedés, de megvan ennek az időszaka. Nem lehet úgy értelmes szellemi tevékenységet folytatni, ha állandóan ez megy, olykor kell a csend. Nálunk megvan a tipikus "reggeli" idő, amikor még mindenki, eszik, kávézik, jön-megy, dolgozgat, de még magyaráz közben. Aztán elcsendesedik minden, mindenki csinálja a dolgát, majd 11 körül már jön a hasfájás, hogy ez is éhes, az is, enni kéne, de mit együnk és hülyéskedünk megint. Aztán ebéd után ez megint lecseng és jön az "elcsendesedés". Én ezt így nagyon szeretem, szerintem tök jó. Van "társasági élet", de a munkánkkal is hatékonyan haladunk és éppen ezért a vezetés sem szól bele, hogy ki mennyit trécsel, kávézik, vagy reggelizik.
2019. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!