Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Aki mostanában volt kint...

Aki mostanában volt kint Japánban kérem segítsen!? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ha 2,5 hétre mennék ki úgy olvastam nem kell vízum, viszont olvastam valami hasonló papírról, amit a reptéren kell kitölteni? Ez hogy működik manapság?

2019. szept. 24. 00:22
 1/9 anonim válasza:
100%
Vízum nem kell, de megkérdezhetik a reptéren hogy milyen szándékból mentél az országba. Nem tudom pontosam Japánban ez hogy működik de amikor én utaztam átszállással Koreába,akkor a gépen adtak papírt amit ki kellett tölteni (egészségi panaszaim vannak e stbstb)
2019. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van az a két papír, amit ki kell majd töltened. Mindkettőt a repülőn adják oda, de ha nincs nálad toll, nyugodtan kitöltheted leszállás után is.

2019. szept. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Útlevélbe kell idegen nyelvű bejegyzés?
2019. szept. 24. 11:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Illetve elvileg meg kell adni hol szállok meg, meg anyagi fedezet stb.
2019. szept. 24. 11:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz majd egy pecsétet az útleveledbe, amikor belépsz az országba. Azon kívül nem tudom, milyen idegennyelvű bejegyzésre gondolsz.


Meg kell adnod, hogy hol szállsz meg, és hogy mennyi jent viszel be az országba.

2019. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha ahol megszállnék egy koli lenne, ahol igazából nem vagyok így bejelentve, hogy ott tartózkodom?
2019. szept. 27. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Na basszus én ilyenről nem is hallottam de az mi hogy meg kell adnom hogy hol szállok meg ráadásul ha az csak 10-15 nap lesz?

Azt meg mit érdeklik hogy mennyi pénzt viszek be? Vagy ez csak a ye de igaz?

2019. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fedezetet is fel kell mutatni, hogy van elég pénzed hazajönni meg ilyenek...ja.
2019. okt. 8. 15:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt viszont tudom hogy 90 napig vízum mentes minden ország (csak észak Korea nem meg hasonló elzárt országok)
2019. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!