Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hol érdemes nézelődni ha...

Hol érdemes nézelődni ha nyaralni szeretnénk?

Figyelt kérdés

nem vagyok rá túl büszke de nem igazán engedhettem meg magamnak a eddig hogy nyaralni vigyem a családom.


Most viszont szeretnék rá gyüjteni hogy januárban el tudjunk menni egy szép helyre (pl Bali)


Vannak olyan oldalak ahol last jó árakon hirdetnek utazásokat?



2020. ápr. 17. 14:29
 1/9 anonim válasza:
Nézd meg a booking.com-ot, ez nekem is bejött, csak annyi, hogy nincs előfoglalás a járvány miatt, de azért próbáld meg hátha! 🙂
2020. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Az a baj a kérdéseddel, hogy amikor azt írod... valami szép helyre, majd utána írod az egyik eltúristásodott közhelyet, komolyan nincs más ötlete, mint a kkönyvtárat és az internetet ajánljam végső mentsvárképp.

Olvass, tanulj, légy okosabb. Törj ki.


Ha szorgalmas vagy, képes leszel jó helyeket találni, majd megtalálni a saját repjegyedet és miegymást.

De addig is érezd otthon magad balin...

2020. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Első külföldi naralásra tuti nem egy ilyen helyet választanék!


Valami közelebbit, ahol nem kell filléreskedni... bőven van gyönyörű látnivaló már Ausztriában is...

2020. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Tokeletesen egyetertek a masodik valaszoloval. Bali egy turistagetto, 5 napot voltam de ugy megbantam mint a fene alig vartam hogy eljohessek. Soha nem mennek oda.
2020. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Januárban nyaralni a trópusokon lehet, másutt nem (vagy Ausztráliában, Új Zélandon).

Első célként ennyi ismerettel, el fogsz veszni. De ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, inkább utazási irodákat nézz. Vagy jövő nyáron menj Albániába, még elviselhető a tömeg, de már nem sokáig. Mehetnél a horvátokhoz is, de nem fogsz tudni kiválasztani jó helyet, ők már dörzsöltebbek.

2020. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
belföld, ott valszeg még összejöhet az idei nyáron is
2020. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha trópusi helyre mennétek, akkor mindig fontos ellenőrizni, hogy az adott helynek milyen a klímája egy bizonyos hónapban. Balin például a január jellemzően esős, így eléggé meg lehet szívni. Valamint a last minute utak egyáltalán nem jó ár-érték arányúak ezekre a helyekre. Leginkább nézzetek ki 5-6 helyet és nézegessetek olcsó repjegyeket, a szállások általában olcsón kifoghatóak, az étel meg filléres tétel.


Más válaszolók: én kimondottan szeretek letérni a kitaposott utakról, de első ázsiai utazásként az sem baj, ha az ember nem Észak-Mianmart célozza meg. Bali, Thaiföld turistás részei meg még ez-az a környéken nem feltétlenül elvetendő, mert könnyen navigalhatóak, egész tűrhetően tudnak angolul meglehetősen sokan.


Amúgy szívböl ajánlom első célpontnak Malajziát. Jelentősen kevesebb a turista, mint mondjuk Balin, az éghajlat hasonló, de az európai tél közepén még alkalmasabb is, mindenki tud angolul és elég fejlett az ország, de például Penang tökre ázsiai élmény. Az alkohol drága, de át lehet menni tengerparton sörözni Langkawira, ami vámmentes.

2020. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább egy görög szigetet ajánlanék pl: Zakhyntos, Kefalónia, Kréta

Azért nem ajánlom Balit, mert nekem az írásodból is az jött le, hogy a célod az, hogy minél olcsóbban úszd meg. Inkább menjetek egy közelebbi helyre és élvezzétek ki az utazást, adjatok meg magatoknak mindent, amire vágytok egy nyaralás során, minthogy spórolni kelljen.

És elsőnek érdemesebb felkapottabb helyre menni, ahol kellőképpen ki van alakítva a turista infrastruktúra, hiszen nem vagytok még tapasztaltak utazás terén.

Nyilván ebben az esetben nem januárban, hanem jövő nyáron menjetek :D

2020. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na sikerült választani?
2020. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!