Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit vigyek az osztálykirándulá...

Mit vigyek az osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap megyünk Egerbe busszal 3 óra az út. A tanárok azt mondták hogy ne telefonozzunk hanem foglaljuk el magunkat, szerintetek milyen társast vagy úgymond játékot vigyek magammal?
2021. jún. 13. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is mindig ezt mondták a tanárok, de a buszon mindenki ugyanúgy telefonozott, zenét hallgatott akármit is mondtak. Szerintem nem nagyon kell semmi játék, beszélgess azzal akivel ülsz, vagy akik még körülöttetek ülnek azzal gyorsan megy az idő ha van valami jó téma. Mi az ilyen hosszú utas kirándulásokra mindig elég korán indultunk úgyhogy a fele osztály aludt odafelé. Ha nagyon akarsz valami játékot vinni akkor szerintem max valami kártyát vigyél mert azzal nem lesz tele a táskád.
2021. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, igen korán indulunk bár az osztályt ismerve nem hiszem hogy aludni fognak
2021. jún. 13. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
UNO az jó pl.
2021. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs holnap hát az ma van még :D
2021. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Öreg maradi nyanya a tanárod?


Telefonozzatok...

2021. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De a kedvéért társasozzatok is egy kicsit, nehogy felszökjön a vérnyomása
2021. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nézzetek filmet vagy sorozatot telefonon, Unozzatok vagy beszélgessetek az viszi az időt
2021. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Beszelgesstek, UNO bol már van zsebberakható is, az kicsi. Én olyat vittem mindenhol elfért. Meg van ilyenből Scrabble.
2021. okt. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!