Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Van értelme sürgősségi vízumin...

Van értelme sürgősségi vízuminterjúra jelentkezni?

Figyelt kérdés
Többen utaznánk az USA-ba nyaralni, de nem kaptam meg az estat, a következő vízuminterjú időpont pedig márciusban van, ami nekem már késő. A telefonos robothang azt mondta, hogy csak komoly indokkal engedélyezik a sürgősségi interjút, az ügyintéző pedig kicsit tanácstalanul, de azt mondta, hogy próbálkozzak, hátha. Járt már valaki hasonló cipőben?
2023. okt. 24. 11:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Az elutasított ESTA-ról kiderült valami?

dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nem került szóba az esta, vittem a papírt, de rá sem nézett. Sőt amitől féltem, hogy megkérdezi miért igényeltem sürgősségi időpontot egy ilyen miatt, arról sem beszéltünk. Tényleg nagyon lazán vettek mindent, azon voltak, hogy mindenképp pozitívan bíráljanak el.

dec. 9. 18:28
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Rendes tőled, hogy visszajeleztél a végkimenettel kapcsolatban!
dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ugyan, tőletek volt rendes, hogy így érdeklődtetek és szurkoltatok. :) Tök jó az oldalon ilyeneket is olvasni, nem csak a lenéző kommenteket más témákban.
dec. 18. 10:46
 25/25 A kérdező kommentje:
Sikeresen megjártuk az úti célt, tegnap jöttünk haza. Kicsit paráztam azért, hogy minden rendben menjen, hisz életemben először történt ekkora utazás, de szerencsére nem volt fenn akadás. Annyi, hogy mivel a többiek estával mentek, könnyebben beengedték őket. Nekem fel kellett mennem külön a reptéri irodába, ahol megkérdezték, hogy miért jöttem, merre megyek, és mikor fogok hazamenni. Ez is jó hangulatban telt, nem egy tipikus magyar unott ügyintézés volt. Rányomta a pecsétet az útlevelemre, és mehettem is tovább.
febr. 6. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!