Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szeretnék szerencsét próbálni...

Szeretnék szerencsét próbálni külföldön, ki vállalná be? 20/L

Figyelt kérdés
Első éves vagyok,és nem igazán tetszik a suli,ezért úgy gondoltam szívesen kimennék külföldre dolgozni.Angliába esetleg Kanadába vagy Ciprusra.Az utóbbi két helyen rokonok is élnek szóval a lehetőség adott,de ugye egyedül nem olyan jó belevágni...
2011. márc. 31. 19:45
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

helló, még mindig a 22:47-es vagyok:)


2 hét múlva nekem sajnos túl korai lenne, pedig még el is gondolkoztam rajta...:D ezt a munkát munkaközvetítőnél találtátok? nem kértek perfekt angol nyelvtudást? én középfokon vagyok, de azt hittem minden komolyabb munkánál (értsd nem gyári...) kell a felsőfok...és a lakás kié? bérlitek vagy ismerősé? hányan mentek?:)

2011. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
ja, ahogy néztem, te írtad, hogy munkaközvetítővel nem érdemes foglalkozni, szóval gondolom máshogy találtad a munkát.
2011. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Én is pesti vagyok:) És én sem szeretném ott hagyni a sulit ,mindenképp beszeretném fejezni ezt a szakot,csak halasztani szeretnék. és kitudja ha összejönne külföldön valahol lehet vissza sem kéne jönni :))


A két hét nekem is túl korai lenne ,de azért írtam neked privit :)

2011. ápr. 1. 16:50
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz! Én 2 éve élek Kanadában és nem bántam meg.
2011. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Írtam neked vissza privit is kérdező, még annyit hozzátennék, hogy ha elhatározzátok magatokat, hogy irány, megvan a repjegy, önéletrajzokat küldjetek hoteleknek dögivel, beleírni mikor utaztok, és akkor biztos valamelyikbe felvesznek. Tetszik nekik ha motivált az ember. Én ezt most fogom elkezdeni, mert eléggé keresztbe huzták a számításaimat, majd megírom lett e így eredménye. De beszéltem már magyarokkal akik így kaptak munkát, vagy úgy, hogy kint személyesen adták le az önéletrajzukat. :)
2011. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nem kaptam meg a leveled :(
2011. ápr. 3. 17:29
 17/18 anonim ***** válasza:
Tegnap elküldtem megint, remélem azt már megkaptad :)
2011. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

szia irj privatot 2 eve angliaban elek ha van kerdesed valaszolok.

szep napot

2011. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!