Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit vigyen 2 tizenéves lány...

Mit vigyen 2 tizenéves lány Bulgária-Napospartra?

Figyelt kérdés
Szülőkkel utazunk. Valaki tud véleményt a hotel hrizantemáról?
2011. ápr. 16. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre a hotelre gondoltál?


[link]


igaz németül van de van pár kép. nem egy szuper hotel de annyira nem rossz.


mindenképpen vigyetek búvárszemüveget hogy a vízalatt tudjatok nézelödni, az jó idötöltés.

aztán vigyetek kártyát, kisebb társasjátékokat, és a strandra pl dobókockát (azt nem fúja el a szél).

Kártyázni gondolom a szülök is becsatlakoznak.

2011. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
21%
Rengeteg piát és óvszert !!!
2011. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem egy kis jókedvet!
2011. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
54%
szerintem ne menjetek Bulgáriába mert rengetek a lopás betörés!! De ha nagyon oda akartok akkor olyan tárgyakat amivel lehet szórakozni a társasjáték vagy kártya tényleg nagyon jó ötlet! A búvárszemüveg ajánlatos esetleg ha tudtok akkor szerezzetek be olyan kamerát vagy fényképezőgépet amely víz alatt egyaránt használható mert az nagyon buli hogy a víz alatt is tudtok nézelődni de nem csak nézelődni hanem fotózni is! Attól függ mennyi időre mentek?! Ha 1 hét akkor rengeteg ruhát de legyen melegebb cucc is ami ha esetleg rosszabb az idő vagy hegyekbe mentek mert a hegyre felmenet egyre hidegebb lesz az időjárás is!Gyógyszert/egészségügyi dolgok mindenféleképpen legyen nálatok nehogy valami baj történjen és szükség lehet rá! Remélem segítettem!
2011. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vigyetek mű bránert ha mindketten csajok vagytok XD
2012. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!